Odbiór i Utylizacja odpadów medycznych – EMKA SA

Gospodarka odpadami medycznymi EMKA S.A.

EMKA S.A. to polska firma utylizacyjna, która zajmuje się kompleksową realizacją usług z zakresu gospodarki odpadami. Realizujemy zlecenia związane z odbiorem, transportem, a następnie utylizacją odpadów medycznych. Nieustannie wdrażamy nowe technologie, praktyki i rozwiązania organizacyjne, aby nasze działania przynosiły korzyści klientom. Efektem jest kompleksowa obsługa i zabezpieczenie wszystkich obszarów. Jako profesjonalna firma odbierająca odpady medyczne stawiamy na nowoczesność, dynamizm i rozwój. Wspólnie z naszymi partnerami ponosimy odpowiedzialność za środowisko naturalne!

Zapewniamy, że odbiór odpadów medycznych odbywa się w warunkach bezpiecznych, a wszystkie procedury są zgodne z obowiązującym prawem. Odpady z gabinetów lekarskich i przychodni są odbierane w ustalonych terminach, transportowane, a następnie unieszkodliwiane według obowiązujących procedur. Utylizacja odpadów medycznych polega na termicznym ich przekształcaniu w oparciu o istniejące normy. EMKA S.A., czyli firma odbierająca odpady niebezpieczne współpracuje z rzetelnymi podwykonawcami, którzy wspierają nas w określonych działaniach. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o odpady laboratoryjne, weterynaryjne, czy kosmetyczne – wszystkie będą odpowiednio unieszkodliwione, co pozwoli zredukować ich ilość i zmniejszyć zagrożenie dla środowiska i zdrowia ludzi.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie gospodarki odpadami, podejmujemy stałe współprace oraz zlecenia jednorazowe. Gwarantujemy indywidualne dopasowanie oferty do profilu działalności firmy – dostosujemy warunki, zapewnimy regularny kontakt i częstotliwość transportu uzależnioną od potrzeb. Odpady z aptek, przychodni, gabinetów lekarskich, odpady szpitalne i laboratoryjne możemy odbierać nawet codziennie!

odpady medyczne
O NAS

EMKA S.A. to sprawdzona i rzetelna firma, która zajmuje się bezpieczną gospodarką odpadami medycznymi. W naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują swoje zobowiązania zawodowe. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele, a głównym założeniem jest wspieranie organizacji w korzystaniu z surowców i zasobów w sposób racjonalny i zrównoważony. Zapewniamy odbiór odpadów z lokalizacji o każdym rodzaju działalności leczniczej, kosmetycznej, laboratoryjnej i weterynaryjnej. Nieustannie monitorujemy jakość świadczonych usług i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

utylizacja
OFERTA

Współpraca z EMKA S.A. oznacza kompleksową obsługę, do której zaliczamy odbiór odpadów od firm, transport i unieszkodliwianie pozostałości medycznych, w tym zakaźnych i niebezpiecznych. Odbieramy odpady weterynaryjne, szpitalne, kosmetyczne, obsługujemy także przychodnie i gabinety lekarskie. Szeroki pakiet usług obejmuje również rejestrację, aktualizację, prowadzenie ewidencji i przygotowywanie sprawozdań BDO – dzięki temu zarządzanie odpadami jest łatwe i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Nasi klienci nie muszą martwić się formalnościami.

emka odpady medyczne
DOŚWIADCZENIE

EMKA S.A. to firma odbierająca, wywożąca i utylizująca odpady medyczne z ponad 30-letnim doświadczeniem! Jesteśmy ekspertem w branży i jednym z liderów na polskim rynku. Wciąż wdrażamy najnowsze technologie i najlepsze praktyki, dzięki którym obsługa firm w zakresie ewidencji odpadów, a także ich utylizacji przebiega w warunkach bezpiecznych oraz zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Znając potrzeby naszych klientów, możemy wdrażać innowacje i dążyć do automatyzacji procesów, aby generowanie dokumentów przebiegało sprawnie i bezproblemowo.

emka utylizacja
KLIENCI

Obsługujemy podmioty niemal na całym terenie naszego kraju. Każda organizacja jest dla nas tak samo ważna, niezależnie od jej wielkości, specjalizacji i lokalizacji. Jako rzetelna i doświadczona firma wywożąca odpady medyczne, zapewniamy jasne warunki współpracy i gwarantujemy usprawnienie codziennych obowiązków. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się dodatkowymi formalnościami, a w efekcie oszczędzają czas. Jako cel stawiamy sobie nie tylko transport odpadów, ale przede wszystkim tworzenie partnerskich relacji. Jesteśmy lojalnym i rzetelnym wykonawcą!

NFOŚ

O NASZEJ FIRMIE

mapa
NASZE ZALETY
 • Prężnie działający zespół fachowców, zawsze krok przed konkurencją
 • Elastyczne, indywidualnie dopasowane warianty współpracy
 • Bezpieczeństwo prawne w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska
 • Specjalistyczny transport zgodny z ADR - odpowiednio oznakowane i wyposażone samochody, kierowcy z uprawnieniami ADR
 • Aplikacja na telefony komórkowe EMKA Mobile dostępna w sklepach Appstore i Google Play
 • Automatycznie wystawianie karty KPO w BDO
 • Automatycznie generowane sprawozdania o wytworzonych odpadach za poprzedni rok w BDO
 • Automatycznie tworzone karty ewidencji odpadów (KEO) w BDO
 • Automatycznie powiadomienia PUSH i SMS o harmonogramie odbiorów
 • Płatności on-line faktur
 • Indywidualny rachunek bankowy do rozliczeń i faktury wysyłane e-mailem (e-faktura)
 • Ciągły monitoring jakości usługi w postaci ankiet wysyłanych po każdym odbiorze odpadów
 • Panel Pomocy gdzie w każdej chwili możesz zgłosisz wszelkie sprawy i zmiany dotyczące Twojej usługi
 • Panel Klienta, gdzie znajdziesz wszystkie Karty Przekazania Odpadów, faktury i saldo Twojego konta
 • Sprzedaż artykułów jednorazowych potrzebnych w placówkach medycznych, m.in. rękawiczki, pojemniki i worki na odpady niebezpieczne / medyczne
 • Szeroki zasięg terytorialny, działamy niemal w całej Polsce
 • Usługi uzupełniające, m.in. serwis mat wejściowych

EMKA MOBILE