Odpady medyczne Kielce

Odpady medyczne niebezpieczne, a także odpady weterynaryjne, wymagają odpowiedniego składowania, transportowania oraz utylizowania. W przeciwieństwie do odpadów komunalnych, odpady medyczne niosą za sobą poważne ryzyko dla zdrowia i życia ludzi i zwierząt. Jeśli przedostaną się do środowiska naturalnego, mogą spowodować liczne szkody. Z racji tego, odpowiedzialne placówki medyczne, apteki, a także przychodnie weterynaryjne, powinny dołożyć wszelkich starań i zadbać o profesjonalny odbiór odpadów medycznych. EMKA S.A. to firma z ponad 30-letnim stażem, która proponuje profesjonalne usuwanie odpadów, a także ich unieszkodliwianie. Zapewniamy, że wszelkie podejmowane przez nas zadania, wykonujemy z najwyższą dozą skuteczności, fachowości oraz w zgodzie z obowiązującym prawem.

Odbiór odpadów niebezpiecznych Kielce – efektywne gospodarowanie odpadami z EMKA S.A.

Odpady medyczne zakaźne oraz odpady weterynaryjne podlegają ścisłym i rygorystycznym zasadom utylizacji. Unieszkodliwianie odpadów medycznych regulowane jest m.in. przez polskie i europejskie prawo, a także regulacje odnoszące się do ochrony środowiska naturalnego. Podmioty, do których zadań należy utylizacja odpadów niebezpiecznych, a przede wszystkim przyjmowanie odpadów, muszą nie tylko znać obowiązujące normy i ich przestrzegać, lecz także dysponować odpowiednim sprzętem, wyposażeniem pojazdów oraz właściwie przeszkoloną kadrą pracowniczą. Dlatego decydując się na odbiór odpadów medycznych w Kielcach, a także wielu innych częściach Polski, zdecydowanie warto postawić na naszą ofertę. Unieszkodliwianie odpadów z EMKA S.A. to pewność bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadzonych działań.

Utylizacja odpadów medycznych Kielce – najwyższa jakość usług EMKA S.A.

Zarówno wywóz odpadów medycznych, jak i transport odpadów medycznych w przypadku naszej firmy, przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają niezbędne do tego celu uprawnienia, w tym certyfikat ADR. Odbiór odpadów niebezpiecznych przebiega z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Następnie odpady medyczne w Kielcach kierowane są do naszej placówki, w której przeprowadzana jest właściwa utylizacja odpadów medycznych czy utylizacja odpadów z gabinetów weterynaryjnych. Kielce to jedna z wielu lokalizacji w Polsce, w której skorzystać można z naszych usług. Jak wygląda neutralizacja odpadów medycznych? Proces ten to termiczne przekształcanie odpadów medycznych, czyli mówiąc najprościej – spalanie odpadów medycznych. Termiczne przekształcanie odpadów wykonywane jest w specjalnych instalacjach, które eliminują zarówno każdy, nawet najmniejszy odpad medyczny, jak i patogeny na nim zawarte.

Wygeneruj korzystną ofertę

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

NIP *

Odpady medyczne

Unieszkodliwianie odpadów weterynaryjnych przez EMKA S.A.

Odpady weterynaryjne to m.in. narzędzia zabiegowe i chirurgiczne, chemikalia oraz leki. Z racji tego utylizacja odpadów z gabinetów weterynaryjnych, powinna odbywać się również z zachowaniem rygorystycznych wymogów. Dotyczy to również kwestii, jaką jest przewóz i odbiór odpadów weterynaryjnych. Jak wiadomo, zwierzęta również mogą być nosicielami różnych drobnoustrojów i chorób, powodujących zakażenie wśród ludzi. Dlatego utylizacja odpadów weterynaryjnych powinna być wykonana tak samo jak utylizacja odpadów zakaźnych medycznych czy utylizacja leków, czyli na najwyższym poziomie. W EMKA S.A. również zajmujemy się takimi zadaniami. Niezależnie od tego, jakie odpady generuje dana placówka, utylizacja każdej z grup nie stanowi dla nas większego problemu.

Odpady medyczne

Utylizacja odpadów cena / koszt w EMKA S.A.

Wiemy, jak ważna dla zarządców wszelkiego rodzaju placówek jest profesjonalna neutralizacja odpadów oraz cena takich usług. Ile kosztuje transport odpadów? Koszt w przypadku naszej firmy, uzależniony jest od dużej liczby czynników. Mowa tutaj przede wszystkim o ilości odpadów, a także częstotliwości ich wywozu. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego traktujemy ich indywidualnie. Rozpoczynając współpracę z naszą firmą, ustalane są wszystkie szczegóły – od poszczególnych punktów umownych po koszt usług. Stawiamy na rzetelność, przejrzyste wykonywanie zadań, profesjonalizm oraz obopólne zrozumienie. Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą – EMKA S.A. – to prawdziwa przyjemność.

EMKA S.A. – szeroki zakres usług na najwyższym poziomie

Zapraszamy również do skorzystania z innych usług, oferowanych przez naszą firmę. Prowadzimy zaawansowane szkolenia i proponujemy fachowe doradztwo. Ponadto EMKA S.A. zajmuje się także prowadzeniem sklepu internetowego, w którego asortymencie znajdują się m.in. rękawiczki jednorazowe, pojemniki do segregowania odpadów niebezpiecznych, worki na odpady oraz wiele innych produktów, które z pewnością przydadzą się w placówkach medycznych, a także tych pozamedycznych. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci nawiązania współpracy z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.