Odpady medyczne – Warszawa

Odpady medyczne i weterynaryjne niekoniecznie muszą oznaczać problem – ale unieszkodliwianie odpadów medycznych jest gałęzią logistyki, dlatego warto zaufać najlepszym. Od ponad 20 lat firma EMKA S.A. oferuje kompleksowe usługi w zakresie utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych. Współpracują z nami szpitale, kliniki, gabinety medyczne jak i okołomedyczne oraz gabinety weterynaryjne z całej Polski. Wybór oferty EMKA S.A. w Warszawie daje pewność, że odbiór, transport, unieszkodliwianie odpadów medycznych i weterynaryjnych zostaną przeprowadzone bezpiecznie, zgodnie z przepisami o ochronie środowiska, kompleksowo i wygodnie, niezależnie od ilości odpadów. Dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej jakości usług firma EMKA S.A. będzie dla Państwa zaufanym partnerem w zakresie postępowania z odpadami medycznymi i budowania wspólnej, bezpiecznej przyszłości dla środowiska.

Odpady medyczne, szpitalne, zakaźne, biologiczne – odpady niebezpieczne

W najprostszym ujęciu odpady niebezpieczne to odpady o właściwościach, które czynią je niebezpiecznymi lub mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie ludzkie lub środowisko. Kojarzone są głównie z przemysłem, ale jest jeszcze ich specyficzny rodzaj: to szeroko rozumiane medyczne odpady, które są nieodłącznym elementem zarządzania w placówkach medycznych i weterynaryjnych, takich jak apteki, publiczne i prywatne gabinety lekarskie, gabinety kosmetyczne, przychodnie weterynaryjne, szpitale, laboratoria i ambulatoria. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przede wszystkim przedstawicieli wymienionych podmiotów. Dlaczego warto się na nas zdecydować? Ponieważ grupa EMKA S.A. to wykwalifikowany zespół profesjonalistów – podjęcie z nami współpracy to gwarancja kompleksowej obsługi w zakresie odbioru odpadów medycznych i weterynaryjnych, jak i wywozu oraz utylizacji.

Utylizacja odpadów medycznych i weterynaryjnych w Warszawie z EMKA S.A.

Neutralizacja odpadów medycznych, weterynaryjnych i zakaźnych, podobnie jak ich transport, opiera się na ściśle określonej procedurze. W żadnym wypadku nie może zostać powierzona osobom czy firmom nieposiadającym przystosowanych do tego narzędzi. Szczegóły procesu zawsze są ustalane indywidualnie. Przewidziany przez ustawodawcę sposób unieszkodliwiania odpadów medycznych to przekształcanie termiczne. W praktyce odpady weterynaryjne i medyczne są odbierane przez zespół EMKA S.A. z ustalonego punktu na terenie Warszawy, przewożone oznaczonym pojazdem przez kierowcę posiadającego certyfikat ADR do instalacji termicznego przekształcania odpadów znajdującej się na terenie województwa, by tam, w ściśle określonych środowiskowo warunkach i z wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych, mogła nastąpić bezpieczna dla środowiska utylizacja i neutralizacja odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Wygeneruj korzystną ofertę

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

NIP *

Odpady medyczne

Transport i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych w Warszawie – cennik

Cena utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych wytwarzanych przez placówki medyczne w Warszawie jest uzależniona od ich ilości oraz częstotliwości świadczonych usług. Dokładne warunki i koszty określane są indywidualnie podczas zawierania umowy na odbiór odpadów, ich wywóz oraz unieszkodliwienie, dzięki czemu proces i charakter współpracy są klarowne i dopasowane do Państwa oczekiwań. Podczas wspólnych ustaleń pomagamy w rozpoznaniu tego, co będzie potrzebne w toku świadczenia usług. Utylizacja leków, odpadów medycznych i odpadów niebezpiecznych, innych substancji oraz przedmiotów musi przebiegać wedle ściśle określonych reguł i norm prawnych, dlatego warto podjąć współpracę z odpowiedzialną, doświadczoną firmą, jaką jest EMKA S.A.

Odpady medyczne

Neutralizacja odpadów medycznych w Warszawie – bezpieczne rozwiązania dla środowiska

Nasze certyfikowane zespoły nie tylko działają według najnowszych trendów, ale także owe trendy same tworzą. Oferta EMKA S.A. to przede wszystkim indywidualny program usług oparty na Państwa potrzebach, dogodnych terminach i zgodności z przepisami polskimi i unijnymi. Odbiór odpadów medycznych z EMKA S.A. to minimum formalności i maksimum skuteczności – stawiamy na sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Ponadto zawsze można do nas zajrzeć i poznać, z czym wiąże się gospodarka odpadami medycznymi od samych podstaw.

Współpraca z EMKA S.A. to nie tylko utylizacja odpadów medycznych i weterynaryjnych

Świadczymy szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko odbiór, wywóz i utylizację odpadów medycznych i weterynaryjnych. Wiemy, że przejrzysta komunikacja i odpowiedni program działania to podstawa każdej współpracy. W EMKA S.A. tworzymy indywidualny plan obsługi klienta w zakresie gospodarki odpadami medycznych i weterynaryjnych, który uwzględnia oczekiwania i cele klienta. Decyzja o partnerstwie otwiera dostęp do takich usług, jak prowadzenie szkoleń, obsługa dokumentów (w tym elektroniczna), raportowanie o odpadach, sprzedaż artykułów jednorazowego użytku, a także wsparcie w zakresie wszelkich usług związanych z BDO. W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z panelu klienta, systemu pomocy i aplikacji EMKA Mobile, która jest dostępna bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Oferujemy doradztwo i przejrzyste warunki umowy, które mogą Państwo omówić z nami na każdym etapie współpracy. Nasza flota pojazdów posiada wszelkie niezbędne wyposażenie i oznakowanie, a doświadczony zespół kierowców – poświadczenia kwalifikacji ADR. Informacje pomocnicze mogą Państwo znaleźć w zakładkach naszej witryny internetowej. W razie pytań zachęcamy także do skorzystania z całodobowej infolinii pod numerem 46 858 0926.