Odbiór odpadów medycznych – kontakt z EMKA S.A.

Są Państwo zainteresowani zamówieniem odbioru odpadów medycznych lub weterynaryjnych, a może podpisaniem długoterminowej umowy na transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych i weterynaryjnych? Chcą Państwo zakupić antypoślizgowe maty wejściowe  bądź inne z oferowanych produktów?

Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do kontaktu z wybranym działem firmy EMKA S.A. Działamy w wielu regionach Polski. Odbieramy odpady medyczne z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Łodzi oraz wielu innych miast. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zakresu świadczonych przez nas usług, prosimy o przesyłanie ich poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Zamawianie odbioru odpadów

Biuro Obsługi Klienta tel. 46 858 09 26, 662 260 009

Zawieranie umów

  • Agnieszka Pacholska tel. 797 702 663, e-mail: a.pacholska@ekoemka.com.pl, klienci z województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie

  • Monika Kakietek tel. 797 702 659, e-mail: m.kakietek@ekoemka.com.pl, klienci z województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie
  • Daria Kanclerska tel. 797 702 662, e-mail: d.kanclerska@ekoemka.com.pl, klienci z województw: lubuskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie
  • Paulina Mielczarek tel. 662 260 097, e-mail: p.mielczarek@ekoemka.com.pl, klienci z województw: pomorskie, kujawsko – pomorskie, warmińsko mazurskie, podlaskie, zachodnio-pomorskie

Zamawianie artykułów

Serwis mat

Rafał Lubański tel. 46858 09 14, 662 260 007, e-mail: r.lubanski@ekoemka.com.pl

Płatności

Klienci indywidualni:
Faktury – Renata Baraniecka tel. 46 858 09 26, 662 260 009, e-mail: r.baraniecka@ekoemka.com.pl
Rozliczenia – Karolina Mojska tel. 46 858 09 37, 662 260 095 e-mail: k.mojska@ekoemka.com.pl

Szpitale:
Faktury – Renata Baraniecka tel. 46 858 09 26, 662 260 009, e-mail: r.baraniecka@ekoemka.com.pl
Rozliczenia – Mariola Sierhej tel. 46 858 09 25, 662 103 505, e-mail: m.sierhej@ekoemka.com.pl

Nadzór nad realizacją usług

Przemysław Kwiatkowski tel. 662 260 042, e-mail: p.kwiatkowski@ekoemka.com.pl
Tomasz Wasilewski tel. 662 260 044, e-mail: t.wasilewski@ekoemka.com.pl

Zamówienia Publiczne

Jadwiga Rybkowska tel. 662 260 046, e-mail: j.rybkowska@ekoemka.com.pl

Ochrona środowiska: sprawozdawczość, raporty, Dokumenty Potwierdzające Unieszkodliwienie (DPU)

Bogumiła Wnęk tel. 502 588 529, e-mail: b.wnek@ekoemka.com.pl
Karolina Mojska tel. 662 260 095, e-mail: k.mojska@ekoemka.com.pl

Sekretariat

Bożena Jędrzejewska tel. 502 588 780, e-mail: info@ekoemka.com.pl

Adres do korespondencji

EMKA SA
ul. Jaktorowska 15 A
96-300 ŻYRARDÓW

Dane do wystawiania faktur VAT

EMKA SA
ul. Jaktorowska 15A
96-300 Żyrardów
NIP: 838-18-45-401
REGON: 146249404
KRS: 0000429499

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Znajdź nas