Odpady medyczne Podlaskie

Nasza firma EMKA S.A. działa na rynku już od ponad 30 lat. Tworzona jest przez grono profesjonalistów, którzy każdego dnia oferują Państwu usługi najwyższej jakości takie jak: odbiór odpadów niebezpiecznych, unieszkodliwianie odpadów medycznych oraz transport odpadów medycznych. Współpracujemy z wieloma klinikami medycznymi, przychodniami, gabinetami lekarskimi, weterynaryjnymi oraz aptekami czy laboratoriami w całym kraju, również w województwie podlaskim. Unieszkodliwianie odpadów medycznych przez naszych fachowców, przeprowadzane jest z zachowaniem wszelkich wymogów prawnych i środowiskowych. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że inwestujecie w najlepsze rozwiązania na rynku.

Utylizacja odpadów zakaźnych w woj. podlaskim – skuteczna neutralizacja

Odpady medyczne niebezpieczne to specyficzna grupa odpadów, których wywóz, transport oraz utylizacja, muszą być przeprowadzone w wyjątkowych warunkach. Co to oznacza? Przyjmowanie odpadów może być wykonywane wyłącznie przez pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje. Za odbiór odpadów medycznych odpowiadają kierowcy, którzy uzyskali certyfikat ADR. Wywóz odpadów medycznych to pierwszy etap, jaki obejmuje utylizacja odpadów niebezpiecznych. W kolejnym kroku odpady medyczne czy odpady weterynaryjne kierowane są do naszych oddziałów, w których znajdują się specjalne instalacje, odpowiedzialne za termiczne przekształcanie odpadów medycznych. Termiczne przekształcanie odpadów medycznych pozwala bezpiecznie zneutralizować odpady, a także pozbyć się wszelkich mikroorganizmów. Termiczne przekształcanie odpadów również podlega ścisłym zasadom, które w naszej firmie są respektowane każdego dnia.

Odpady medyczne zakaźne – w pełni profesjonalny wywóz, transport i utylizacja

Oddając unieszkodliwianie odpadów w ręce profesjonalnej firmy, takiej jak EMKA S.A., mogą Państwo nie tylko skorzystać z bezpiecznej i fachowej usługi gospodarowania odpadami, lecz także uzyskać wiele informacji na temat tego, jak odpowiednio segregować odpady medyczne. Utylizacja to ostatni etap, przez który przechodzi każdy odpad medyczny. W zachowaniu pełnej higieny oraz uniknięcia zakażenia czy utraty zdrowia, bardzo istotne jest to, aby każda placówka dokładnie wiedziała, jak postępować z odpadami, jeszcze na terenie placówki. Współpracujemy z wieloma ośrodkami, od których przyjmujemy zróżnicowane odpady weterynaryjne i medyczne. Utylizacja leków czy usuwanie odpadów różnego pochodzenia nie jest dla nas wyzwaniem. Niezależnie od ich ilości oraz rodzaju, zawsze służymy pomocą i pełnią profesjonalizmu.

Wygeneruj korzystną ofertę

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

NIP *

Odpady medyczne

Utylizacja i przewóz odpadów

Odpady weterynaryjne, tak samo, jak i medyczne, muszą przejść przez zaawansowane unieszkodliwianie. Utylizacja odpadów medycznych oraz utylizacja odpadów weterynaryjnych nie stanowi dla nas żadnego problemu. Od ponad 30 lat zajmujemy się neutralizowaniem odpadów. Jeśli chcą Państwo powierzyć swoją klinikę weterynaryjną prawdziwym fachowcom, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Utylizacja odpadów z gabinetów weterynaryjnych w woj. podlaskim musi być wykonana wedle obowiązujących przepisów. W innym wypadku dana klinika może ponieść poważne konsekwencje nie tylko prawne, lecz także finansowe w postaci wysokiej grzywny. Nie warto więc ryzykować i od razu nawiązać z nami współpracę. Utylizacja odpadów z gabinetów weterynaryjnych będzie wykonywana według dogodnego harmonogramu, który z Państwem ustalimy, jeszcze na początku konstruowania umowy.

Odpady medyczne

Odbiór odpadów weterynaryjnych i medycznych – unieszkodliwianie odpadów cena / koszt

W EMKA S.A. stawiamy na profesjonalną i skuteczną współpracę na przejrzystych zasadach. Po wyrażeniu przez Państwa chęci do współpracy, przystępujemy do wspólnego konstruowania umowy, która będzie korzystna dla obu stron. Oprócz tego, ustalamy wygodny harmonogram, dopasowany do specyfiki działalności danej placówki. Jeśli chodzi o to, ile kosztuje utylizacja odpadów, cena takich usług uzależniona jest m.in. od tego, ile odpadów generuje dany gabinet czy klinika. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość korzystania z panelu Klienta, systemu pomocy czy aplikacji mobilnej EMKA Mobile, dostępnej w platformach App Store i Google Play. Za jej pomocą można wygodnie zarządzać odbiorem i wywozem odpadów. Aplikacja daje także dostęp do umów, sprawozdań i wszelkiej dokumentacji.

Szeroki zakres usług EMKA S.A.

Ponad 30-letnia działalność na rynku, pozwoliła nam rozwinąć nasze usługi w takim stopniu, że możemy pochwalić się współpracą z wieloma ważnymi i dużymi klinikami, szpitalami czy innymi placówkami w całej Polsce. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem szkoleń. Dodatkowo każdy Klient może liczyć na nasze fachowe doradztwo w kwestii gospodarowania odpadami. Co więcej, EMKA S.A. to także rozbudowany sklep internetowy, w którym znaleźć można wiele niezbędnych do skutecznej segregacji odpadów niebezpiecznych produktów. Mowa tutaj m.in. o pojemnikach na odpady zakaźne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.