Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń jest zalecane przede wszystkim w miejscach użytku publicznego, biurach, gabinetach lekarskich, przychodniach, urzędach, szkołach, przedszkolach czy żłobkach. Miejsca te są szczególnie narażone na rozprzestrzenianie się wirusów, bakterii i grzybów. Nie oznacza to oczywiście, że są jakiekolwiek przeciwskazania do ozonowania mieszkań, szczególnie po zachorowaniach, kwarantannach i izolacji domowej.

Warto podkreślić, że zgodnie z opinią Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH ozonowanie jako procedura dezynfekcji pomieszczeń jest akceptowalna, ale wyłącznie w warunkach rygorystycznej kontroli i nadzorowania tego procesu.

Nasi pracownicy są wyposażeni w 5 profesjonalnych ozonatorów o dużej mocy (60 000 mg/h), a także w miernik stężenia ozonu w powietrzu. Ponadto zachowują wszelkie środki zabezpieczenia osobistego takie jak maska przeciwgazowa, kombinezon, rękawiczki jednorazowe.

Ozonowanie do 5 pomieszczeń jednocześnie zdecydowanie skraca czas realizacji usługi. Nasz jeden ozonator potrafi zdezynfekować w 15 minut pomieszczenie o powierzchni ok. 80m2 (o standardowej wysokości). Dostosowujemy czas pracy urządzenia do wielkości pomieszczenia i na bieżąco monitorujemy stężenie ozonu w pomieszczeniu.

Po wykonaniu procedury ozonowania wystawiamy certyfikat dezynfekcji.

0