Integracja BDO

Jak integracja BDO podnosi komfort przedsiębiorców, którzy są zobowiązani do wypełniania wszystkich obowiązków związanych z gospodarką odpadami?

Połączenie Twojego konta BDO (przez API) z naszym systemem pozwala zaoszczędzić cenny czas i zarządzać dokumentami w prosty sposób. Dzięki zintegrowanemu systemowi możliwe będzie wystawianie kart przekazania odpadów bez Twojej ingerencji. W ramach umowy z EMKA S.A. zyskujesz obsługę naszych realizatorów, którzy zajmą się dopełnieniem wszystkich formalności podczas przekazania odpadów.

Co zyskasz, wybierając automatyzację BDO?

Proste wystawianie KPO to nie jedyna funkcjonalność, jaką gwarantuje Ci integracja systemu. W Twoim imieniu przygotujemy sprawozdanie roczne, a Twoją rolą będzie wyłącznie przesłanie dokumentu do Urzędu Marszałkowskiego.

Usługa integracji ułatwi także sporządzenie kart ewidencji odpadów, jeżeli ich roczna ilość przekroczy 100 kg. Innowacja, którą Ci proponujemy zapewnia możliwość gromadzenia danych w jednym miejscu i intuicyjnego zarządzania odpadami z dowolnego miejsca. Taką opcję umożliwia stały dostęp do aplikacji EMKA Mobile. Możesz swobodnie zarządzać płatnościami i harmonogramem odbioru odpadów.

Czy integracja firmy z BDO się opłaca?

Podmioty generujące odpady mają sporo obowiązków, których niedopełnienie lub niedokładne wypełnienie będzie wiązać się z ryzykiem poniesienia kary pieniężnej, grzywny lub sankcji administracyjnej. To jeden z powodów, dla których warto zdecydować się na podjęcie współpracy z profesjonalną firmą, która zapewni wsparcie w zakresie gospodarki odpadami.

Automatyzacja BDO pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć stres związany z niedopełnieniem obowiązków. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że wszystkie niezbędne dokumenty zgromadzisz w jednym miejscu i uzyskasz do nich dostęp w każdym momencie.

Wygoda, jaką zapewnia integracja firmy z BDO sprawia, że coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na ten krok. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i wybierz współpracę z EMKA S.A. W ofercie znajdziesz też inne usługi i obsługę BDO.