EMKA S.A. – o nas

_DSC1262

SZACUNEK I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE TO NASZE PRIORYTETY

EMKA Spółka Akcyjna jest jedną z czołowych firm w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych na rynku polskim. Powstała w wyniku przekształcenia firmy EMKA Handel – Usługi Krzysztof Rdest, działającej na rynku od 1992 roku. Działalność w zakresie odbioru odpadów medycznych i weterynaryjnych, ich transportu oraz unieszkodliwiania przedsiębiorstwo EMKA prowadzi od 2000 roku. Firma od samego początku przyjęła na siebie rolę prekursora w branży gospodarki odpadami medycznymi  i konsekwentnie wprowadzała kolejne nowe rozwiązania technologiczne i organizacyjne, które w efekcie dały poziom obsługi oferowany obecnie przez całą branżę. Innowacyjność, elastyczność i szerokie spojrzenie na proces obsługi klienta prezentowane przez zespół doświadczonych pracowników, zaowocowały standardem serwisowym wcześniej niespotykanym w branży unieszkodliwiania odpadów szpitalnych i weterynaryjnych.

Gazele Biznesu

18 edycja rankingu „Gazele Biznesu” organizowana przez Puls Biznesu wyróżniła firmę Emka S.A. w swoim rankingu!

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

„Gazele Biznesu” to nie tylko ponad 200-stronicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi również cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których wręczamy nagrody zwycięzcom i rozmawiamy z nimi o ich największych problemach i wyzwaniach oraz nadziejach na przyszłość.