Analiza obowiązków BDO

Kompleksowa obsługa BDO, którą gwarantuje nasza firma obejmuje szeroki zakres działań. Szukasz profesjonalnego wsparcia – poznaj bliżej naszą ofertę!

W ramach współpracy z EMKA S.A. możesz skorzystać z analizy specyfiki Twojej działalności. Zalecamy to szczególnie tym przedsiębiorcom, którzy mają wątpliwości, czy powinni podejmować konkretne kroki związane z gospodarką odpadami w ramach prowadzonej działalności. Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc z obowiązkami BDO.

Dokładna weryfikacja wymagań BDO

Mamy świadomość, że nieustannie zmieniające się przepisy prawa sprawiają, że przedsiębiorcy niejednokrotnie nie otrzymują jasnej informacji, jakie wymagania formalne ich dotyczą. Dlatego dokładnie sprawdzimy wymagania Twojej firmy co do BDO. Po dokładnym przeanalizowaniu profilu Twojej działalności, udzielimy Ci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Obsłużymy Twoją firmę w zakresie BDO!

Jeżeli po dokonaniu analizy wyrazisz chęć dalszej współpracy, pomożemy w prowadzeniu BDO. W zakresie naszych usług znajdziesz m.in.:

Nasza pomoc z obowiązkami BDO polega na generowaniu wymaganych dokumentów i spełnianiu wszystkich formalności, które do tej pory należały do Ciebie. Zyskasz znaczną oszczędność czasu i ograniczysz niepotrzebny stres wynikający z niewiedzy dotyczącej zmieniających się przepisów.

Zautomatyzowanie systemów związanych z BDO sprawia, że wypełnianie i generowanie nowych dokumentów jest zdecydowanie prostsze! Dzięki integracji naszego systemu z Twoim kontem BDO uzyskasz dostęp do wszystkich dokumentów i będziesz mógł nimi zarządzać w dogodny dla Ciebie sposób. Pozostaniemy w kontakcie przez całą dobę, abyś mógł uzyskać niezbędną pomoc. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie dokumenty, a Twoim zadaniem będzie wyłącznie przesłanie ich do właściwego urzędu!