Odpady medyczne – woj. Śląskie

EMKA S.A. to rodzinna firma działająca na rynku od 30 lat. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie utylizacji odpadów medycznych, farmaceutycznych, odpadów niebezpiecznych, weterynaryjnych. Zaufali nam m.in. lekarze, weterynarze i zarządcy placówek takich jak kliniki medyczne, publiczne i prywatne gabinety lekarskie, laboratoria i ambulatoria, apteki, przychodnie lekarskie i weterynaryjne w całej Polsce. Współpraca z EMKA S.A. w zakresie odbioru i utylizacji odpadów niebezpiecznych to nie tylko zapewnienie sprawnego, szybkiego i kompleksowego działania, ale również gwarancja, że proces, jakim jest utylizacja odpadów medycznych zostanie przeprowadzony bezpiecznie dla środowiska i zgodnie z obowiązującymi polskimi i europejskimi regulacjami prawnymi.

Jak wygląda odbiór odpadów medycznych, transport i unieszkodliwianie odpadów z EMKA S.A. na Śląsku?

Odbiór odpadów medycznych, farmaceutycznych i weterynaryjnych prowadzony przez zespół EMKA S.A. na Śląsku polega na transporcie odpadów oznaczonym pojazdem przez kierowcę posiadającego certyfikat ADR (zezwolenie na przewóz towarów i ładunków (odpadów niebezpiecznych) do instalacji termicznego przekształcania odpadów znajdującej się na terenie województwa. Następnie w ściśle określonych środowiskowo warunkach i z wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych odbywa się bezpieczna dla środowiska neutralizacja oraz utylizacja odpadów medycznych i weterynaryjnych, jak i niebezpiecznych.

Transport, odbiór i utylizacja odpadów medycznych – wybierz wiarygodnego partnera

Obowiązujące w Polsce i w Europie regulacje prawne dotyczące odpadów i ochrony środowiska określają szereg praktyk właściwego postępowania z odpadami medycznymi powstającymi w wyniku prowadzonej działalności medycznej lub weterynaryjnej. Nieprzestrzeganie norm stanowi ryzyko dla środowiska i wiąże się z wysokimi karami przewidzianymi w aktach prawnych. Pojawia się wówczas pytanie, jak i komu można powierzyć odpady medyczne. EMKA S.A. to najlepsze rozwiązanie na rynku – posiadamy profesjonalny zespół fachowców będących w branży od kilkudziesięciu lat, oferujemy elastyczne, indywidualne warianty współpracy, doradztwo w zakresie aspektów ochrony środowiska i inne usługi uzupełniające, których listę znajdą Państwo na naszej stronie dot. unieszkodliwiania odpadów medycznych. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o usługach dodatkowych – kilka z nich omówiliśmy w kolejnym paragrafie. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualne, a wdrażane rozwiązania omawiamy w toku wspólnych konsultacji.

Wygeneruj korzystną ofertę

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon *

NIP *

odpady medyczne

Odbiór i transport odpadów medycznych na Śląsku – przejrzystość, bezpieczeństwo i wygoda

Opisany proces transportu, odbioru i unieszkodliwiania odpadów medycznych poprzez termiczne przekształcanie nie wyczerpuje naszej oferty. Równie ważne są dla nas wydajne i innowacyjne rozwiązania dla placówek medycznych, przemysłu i biznesu. W EMKA S.A. prowadzimy szkolenia w zakresie gospodarki odpadami, zapewniamy kompleksową obsługę ewidencji i raporty o ilości odpadów. W każdej chwili za pomocą panelu klienta i systemu pomocy mogą Państwo uzyskać przejrzysty wgląd w aktualne zapisy płatności (faktury) i uzyskać odpowiedź na ewentualne pytania, a także skorzystać z naszej autorskiej aplikacji EMKA Mobile. Przeprowadzimy analizę działalności i pomożemy odpowiedzieć na kluczowe pytania, w tym w kontekście rejestracji firmy lub podmiotu w ewidencji znanej jako rejestr BDO oraz procesu prowadzenia i wystawiania kart KEO. Zachęcamy do zapoznania się z zakładkami obejmującymi maty wejściowe i ozonowanie pomieszczeń, a także z asortymentem naszego sklepu internetowego z produktami i akcesoriami medycznymi.

EMKA S.A. – odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych na Śląsku

Nasza działalność ma charakter ogólnopolski. Nie ustajemy w rozszerzaniu naszej oferty, która obejmuje również województwo śląskie. Znamy specyfikę regionu – odbiór i wywóz odpadów medycznych i weterynaryjnych możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu w województwie, a następnie przetransportować je do instalacji termicznego przekształcania, gdzie z zachowaniem norm środowiskowych mogą zostać bezpiecznie zneutralizowane. Zachęcamy lekarzy, weterynarzy, właścicieli aptek i zarządców podmiotów medycznych na Śląsku, w ramach których powstają odpady weterynaryjne i medyczne, do zapoznania się z ofertą EMKA S.A. Proponujemy nowatorskie rozwiązania logistyczne i pakiet usług, który kierujemy w szczególności do gabinetów lekarskich, przychodni, gabinetów weterynaryjnych, laboratoriów, ambulatoriów, aptek i szpitali. Mogą mieć Państwo pewność, że wywóz odpadów medycznych i odpadów weterynaryjnych i ich neutralizacja realizowane są zgodnie z literą prawa i z dbałością o środowisko naturalne. EMKA S.A. to gwarancja jakości, prostoty i przejrzystości. Wszelkie informacje pomocnicze można znaleźć w zakładkach naszej witryny internetowej, a także uzyskać, korzystając z całodobowej infolinii pod numerem 46 858 0926. Skorzystaj już teraz z naszych usług unieszkodliwiania odpadów medycznych.