Targi Ecomondo zakończone sukcesem

Targi Ecomondo zakończone sukcesem
Data2022-11-14

Odbywające się na początku listopada we włoskim Rimini targi Ecomondo przyciągnęły setki przedsiębiorców.

Wielu z nich zdecydowało się na postawienie swojego stoiska, ale rzesze przedsiębiorców, poszukiwało inspiracji w zakresie funkcjonowania w obrębie gospodarki o zamkniętym obiegu. Nie zabrakło przedstawicieli firm zajmujących się odzyskiem materiałów i energii lub zrównoważonym rozwojem, nie zabrakło także reprezentacji EMKA S.A. na tym największym w Europie wydarzeniu branżowym.

Cztery intensywne dni

Od 8 do 11 listopada kilkuosobowa delegacja naszej firmy spędziła bardzo intensywny czas na terenie targów. Była to doskonała okazja nie tylko do wzięcia udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, przygotowanych przez organizatorów, ale także niesamowita szansa zbudowania nowych kontaktów i nawiązania wielu wartościowych relacji biznesowych. Co więcej, nie brakło przedsiębiorców, zainteresowanych naszym stoiskiem. Standardowo już, jak na większości eventów w tym roku, postawiliśmy na ekologiczne stoisko, wykorzystując w tym celu drewniane skrzynki oraz reprezentując to, co dobre i polskie: jabłka, soki jabłkowe, a także naszą ofertę.

Grywalizacja? Jesteśmy na tak!

Odwiedzający nasze stoisko goście mogli nie tylko zapoznać się z przygotowaną przez nas ofertą oraz porozmawiać o świadczonych przez nas usługach i innowacjach, jakie wprowadzamy. Zainteresowani mogli również sprawdzić na multimedialnym totemie funkcjonowanie naszej aplikacji EMKA Mobile, a przygotowany przez nas tablet służył do sprawdzenia, czym wyróżnia się nasze najnowsze dziecko, czyli gra mobilna Garbate Truck City Tycoon. Nie zabrakło chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności oczyszczania świata, a przy okazji podjęcia szybkiej rywalizacji z innymi gośćmi, odwiedzającymi nasze stoisko. Wystarczyło pobrać na własny smartfon aplikację, a następnie równocześnie rozpocząć eksplorację tej samej planszy na mapie. Ponadto na odwiedzających czekały nasze firmowe gadżety – długopisy, torby, notesy, a także cieszące się duża popularnością pierniczki z logo firmy EMKA.

Akumulatory – naładowane!

„Obecność na tak dużych wydarzeniach branżowych to doskonałą okazja do zapoznania się bliżej z branżą, w której funkcjonujemy na co dzień” – podkreśla Wiceprezes Zarządu EMKA S.A., Małgorzata Rdest. – „To nie tylko sposobność nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorstwami, ale przede wszystkim szansa na wzajemną motywację i inspirację. Rozwiązania, które oferujemy w Polsce i naszej firmie wydają się już chlebem powszednim, dla części przedsiębiorstw mogą stanowić innowację, z którą warto bliżej się zapoznać, a następnie wdrożyć na rodzimym podwórku. I odwrotnie – poznaliśmy na targach dziesiątki osób i odkryliśmy rozwiązania, które z naszej perspektywy są innowacyjne, co tylko inspiruje nas do dalszego działania, eksplorowania naszej branży i wytyczania dalszej ścieżki rozwoju EMKA S.A. jako jednej z wiodących spółek w Polsce, zajmujących się kompleksowo tematem transportu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych w całym kraju”.