Spotkania Stomatologiczne

Spotkania Stomatologiczne
Data2024-06-27

Ósma edycja Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych, odbyła się pod hasłem „Kierunek przyszłość”.

Konferencje i wydarzenia branżowe stanowią stały element naszego kalendarza. Niezależnie od tego, czy są one bezpośrednio związane z gospodarką odpadami, czy szeroko pojętą branżą medyczną, z którą mamy codzienny kontakt, staramy się regularnie brać w nich udział. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w naszej dziedzinie, a także szybko identyfikujemy problemy, z jakimi zmagają się nasi klienci. Podobnie było podczas ostatnich Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych.

 

Czym są Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne?

Ósma już z kolei edycja Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych, zorganizowana pod hasłem „Kierunek przyszłość”, odbyła się w Hotelu Narvil w Serocku w dniach 14-16 czerwca 2024 roku. Konferencja ta jest organizowana przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza, Komisję ds. Lekarzy Dentystów ORL w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Centrum Rozwoju Medycyny CERMED. Uczestnicy mogli wziąć udział w dwóch dniach wykładów, podczas których wygłoszono 30 interesujących prelekcji. Dodatkowo, obecni na konferencji mieli dostęp do 25 punktów edukacyjnych. Co najważniejsze, oprócz praktycznej wiedzy przekazywanej podczas wykładów, uczestnicy mieli okazję brać udział w warsztatach organizowanych przez partnerów konferencji, posiedzeniach Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej oraz innych spotkaniach integracyjnych, podczas których można było wymieniać się doświadczeniami.

Nasza obecność na wydarzeniu

Na Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych, podobnie jak na wielu innych eventach, nie mogło zabraknąć stoiska EMKA S.A. Wielu uczestników konferencji odwiedzało nas, aby zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych. Udział w takich wydarzeniach pozwala nam nie tylko na prezentację naszych usług, ale również na nawiązanie nowych kontaktów i pogłębienie relacji z obecnymi klientami. Daje nam to możliwość ciągłego doskonalenia naszych usług, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby rynku. Z tego też powodu minione VIII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne uważamy za udane i owocne, a zarazem nie możemy się doczekać kolejnej edycji tego wydarzenia i społecznej.