Byliśmy na targach IFAT w Monachium

Byliśmy na targach IFAT w Monachium
Data2022-06-08

Reprezentacja naszej firmy odwiedziła stolicę Bawarii – Monachium w dniach 30.05-03.06. 

To właśnie tam odbywały się targi IFAT, czyli wiodące na świecie targi gospodarki wodnej, ściekowej, a także gospodarki odpadami i surowcami. Jako EMKA S.A. byliśmy  jednym z kilku tysięcy wystawców, którzy dla około 150 tysięcy uczestników przygotowali własne stoisko. Podeszliśmy jednak do tego zadania w niebanalny sposób.

Komu jabłko, komu?

“Nasze stoisko targowe opierało się przede wszystkim na jabłkach i sokach jabłkowych – to jest coś, co mamy w Polsce najlepszego i chcemy się tym dzielić z innymi. Jest to także sposób na pokazanie naszej polskości, idącej w parze z innowacjami, które między innymi my, jako firma, oferujemy.” – podkreśla Wiceprezes Zarządu EMKA S.A., Małgorzata Rdest. 

Odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z wykorzystywanymi przez nas nowoczesnymi technologiami, w tym nasza aplikacją mobilną, zapewaniającą optymalizację i oszczędność czasu. A – jak doskonale wiemy – czas to pieniądz. Dlatego chcemy, by osoby pełniące ważne funkcje – jak lekarze – skupili się na tym, co robią najlepiej i leczyli ludzi ,a my zajmiemy się resztą.

Stoisko EMKA S.A. w Monachium

“Wizją, jaka przyświecała nam, tworząc nasze stoisko, jest chęć pokazania tego, co w Polsce najlepsze. Widzieliśmy już parokrotnie na targach podobne stoiska, między innymi w Dubaju spotkaliśmy stoisko wykonane w całości z palety skrzynek. Uczymy się od najlepszych, dlatego zaczerpnęliśmy inspirację i nasze stoisko w Monachium to przede wszystkim drewniane skrzynki z jabłkami i sokami. Przy okazji jest to też bardzo ciekawe stoisko, przyciągające wzrok odwiedzających swoją odmiennością. Co więcej – jest bardzo optymalne, jeśli chodzi o bycie przyjaznym środowisku i zrównoważone wykorzystanie środków. Podczas, gdy inni wystawcy silą się na duże konstrukcje, my wykorzystujemy coś, co będzie miało kolejne zastosowanie. Skrzynki mogą być ponownie wykorzystane, a jabłka w odmianach lobo, ligol i szampion – zjedzone” – podsumowuje Małgorzata Rdest.

Na stoisku EMKA S.A. nie brakowało także innowacji i nowoczesnych rozwiązań. Odwiedzający stoisko mogli zobaczyć filmy przedstawiające działalność spółki, a takżę za pomocą totemu multimedialnego zapoznać się z funkcjami aplikacji EMKA Mobile. Na stoisku dostępny jest także hologram 3D.