30. Targi Stomatologiczne CEDE

30. Targi Stomatologiczne CEDE
Data2022-09-26

Jak mawiają marketingowi znawcy, przedsiębiorcy powinni być dokładnie tam, gdzie ich klienci.

Wiemy o tym doskonale, zwłaszcza, że to właśnie Klienci są dla nas najważniejsi – z tego powodu wzięliśmy udział w odbywającej się od 22-24 września 30. Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Dentystycznych, czyli Targach stomatologicznych CEDE 2022 w EXPO w Łodzi.

Trzy wydarzenia, jedno miejsce

Tegoroczna edycja targów należała do wyjątkowych, ponieważ wspólnie z organizatorami świętowaliśmy 30-lecie Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE. Sama wystawa oferowała stoiska i prelekcje najważniejszych producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy, a także możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi z branży stomatologicznej. Na gości czekała ponadto strefa testów, w której mogli bliżej przyjrzeć się narzędziom i rozwiązaniom, oferowanym przez współczesną technologię.

To jednak nie wszystko – równolegle odbywało się Forum CEDE Dental Challenge, na którym zjawili się eksperci-praktycy, którzy przybyli z ośrodka naukowego w Maryland w Stanach Zjednoczonych. Tych gości, którzy postanowili zainteresować się forum, czekała bogata tematyka, począwszy od stomatologii zachowawczej, aż po implantologię.

Co więcej, w tym samym miejscu zorganizowano także Forum Cyfrowe BE DIGITAL, przeznaczone nie tylko dla lekarza dentysty, ale i technika dentystycznego. Na miejscu można było przyjrzeć się najlepszym technologiom cyfrowym (zarówno z dziedziny hardware’u, jak i oprogramowania), a także sprawdzić oferowany software, skanery, czy też wziąć udział w pokazach druku 3D.

Nie zabrakło i nas

Podobnie, jak na innych wydarzeniach, dotyczących branż, w jakich działają nasi Klienci, nie mogło zabraknąć również stoiska EMKA S.A. Tradycyjnie już na stoisku zapoznać się można było z naszą ofertą, a dzięki obecności przedstawiciela handlowego, możliwe było także podpisanie na miejscu umowy, dotyczącej świadczenia usług odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych. 

 

Po raz kolejny postawiliśmy na to, co nas wyróżniało na poprzednich eventach – stoisko pełne polskich jabłek oraz zdrowego soku jabłkowego, przypominające o naszych polskich skarbach i trosce o środowisko naturalne. Wykorzystując drewniane skrzynki, nie tylko udało nam się stworzyć miłe dla oka i przykuwające uwagę stoisko, ale zarazem podejść do tematu w sposób jak najbardziej ekologiczny, cechujący się nutką minimalizmu.

Przede wszystkim – rękawiczki

„Nasze stoisko podczas targów stomatologicznych CEDE 2022 cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem” – zauważa Jakub Kadysz, Specjalista ds. e-commerce w EMKA S.A. „Przede wszystkim Klienci zwracali szczególną uwagę na dostępne w naszej ofercie jednorazowe rękawiczki nitrylowe w różnych kolorach: niebieskim, różowym, zielonym, czarnym oraz pomarańczowym. Ponadto wszyscy goście naszego stoiska mieli możliwość zapoznania się z oferowaną przez nas aplikacją EMKA Mobile, pełna ofertą naszego sklepu internetowego oraz usługami związanymi z odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych, a także tymi, które dotyczą rejestru BDO” – podkreśla.