Ruszyła wakacyjna promocja!

Ruszyła wakacyjna promocja!
Data2022-07-07

Lato bez wątpienia kojarzy się wszystkim z wakacjami, ciepłymi dniami i urlopem. 

Nic w tym dziwnego – piękna pogoda, grzejące słońce, szum morza, ptaków śpiew, leniwe poranki… któż z nas za tym nie tęskni? Najchętniej spakowalibyśmy się w parę minut i wyruszyli na spontaniczne wakacje. A gdyby tak zafundować sobie wakacje od płacenia za nasze usługi?

Wakacje bez abonamentu

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona naszych klientów, ale jeszcze tego nie uczyniły, do skorzystania z naszej najnowszej, wakacyjnej promocji. Jej zasady są proste: wystarczy w lipcu lub sierpniu podpisać z EMKA S.A. umowę na odbiór, transport i utylizację odpadów, a przez pierwsze dwa miesiące nie trzeba płacić abonamentu. Ot, można go wysłać na wakacje – i zapłacić w tym roku dziesięć rat, zamiast dwunastu.

Oferta EMKA S.A.

Aby skorzystać z wakacyjnej promocji, wystarczy wejść na stronę https://oferta.ekoemka.com.pl/. Tam, za pomocą dostępnego na stronie formularza, należy uzupełnić wymagane dane, dzięki czemu możliwe będzie wygenerowanie oferty współpracy z EMKA S.A., a następnie zaakceptowanie jej on-line i podpisanie drogą elektroniczną. Oferowany przez nas abonament obejmuje nie tylko odbiór odpadów medycznych i weterynaryjnych, ale także ich transport oraz utylizację. Oferta każdorazowo przygotowywana jest indywidualnie i dopasowana do potrzeb konkretnej firmy. 

Podpisałem umowę i… co dalej?

Wspólnie ustalamy harmonogram odbiorów odpadów. Co więcej, każdy Klient ma do niego bezpośredni wgląd za pomocą naszej aplikacji EMKA Mobile. Pozwala ona nie tylko pamiętać o zaplanowanej wizycie realizatora, ale także umożliwia dokonanie zmiany w harmonogramie – odwołanie przyjazdu lub zamówienia dodatkowego odbioru w związku z nieplanowanym wyprodukowaniem większej liczby odpadów. I tyle – my zajmiemy się organizacją odbiorów odpadów, a nasi Klienci mogą zająć się prowadzeniem swojego biznesu. Zadbamy nie tylko o terminowość odbiorów i bezpieczeństwo prawne, ale także gwarantujemy integrację z BDO. No, i – rzecz jasna – dwa miesiące bez opłat, jeśli Klient skorzysta z wakacyjnej promocji.