Odbierz choinkę za punkty!

Odbierz choinkę za punkty!
Data2022-12-08

Coraz częstsze opady śniegu, poranne skrobanie szyb w samochodzie, Mariah Carey i Wham! w niejednej radiostacji…

werdykt może być tylko jeden: coraz bliżej święta! A czymże byłyby święta Bożego Narodzenia bez przepięknej choinki, zdobiącej salon, przystrojonej dziesiątkami lampek, łańcuchów i bombek… Wiemy jedno: choinki w polskim domu nie powinno zabraknąć, dlatego w tym przedświątecznym czasie oferujemy możliwość odebrania choinki w zamian za punkty zebrane w naszej akcji „Odpad zdasz, drzewko masz”!

Jak odebrać choinkę?

Zasady, podobnie jak w przypadku innych akcji, związanych z odbiorem nagród, są niezwykle proste. Wystarczy określonego dnia, w określonym przedziale czasowym przybyć do siedziby naszej firmy, aa wcześniej zgromadzić konkretną liczbę punktów na swoim koncie uczestnika w aplikacji EMKA Recomaty. Jak to wygląda w tym roku? Przejdźmy do szczegółów!

Gdzie: siedziba EMKA S.A., ul. Jaktorowska 15 w Żyrardowie

Kiedy: poniedziałek, 19.12.2022 roku

O której: choinki wydawane będą od godziny 10:00 do 16:00 lub do wyczerpania się puli drzewek

Ile punktów: „koszt” jednej choinki to 500 punktów na koncie użytkownika

Dawanie niesie radość

„Cieszę się z tego, że grono uczestników naszej recomatowej edycji akcji «Odpad zdasz, drzewko masz» nieustannie rośnie. Możliwość wymiany punktów zebranych za sumienne i skrupulatne sortowanie plastikowych butelek oraz aluminiowych puszek na świąteczne drzewko to swoisty sposób podziękowania za tę długotrwałą i nieprzemijającą aktywność” – podkreśla Krzysztof Rdest, Prezes Zarządu EMKA S.A. – „Nic tak nie sprawia radości, jak obdarowywanie innych. Zarówno prezentami, podczas Mikołaje lub po wieczerzy wigilijnej, ale także na co dzień, bez przyczyny. Wierzę, że te pochodzące z ekologicznej plantacji choinki trafią do domów Żyrardowian i nie tylko umilą ich święta, ale będą też czymś więcej: symbolem dawania siebie i swojego czasu planecie, troski o przyszłe pokolenia i świat, w którym będą żyły” – dodaje.