Kolejny EMKA CUP za nami!

Kolejny EMKA CUP za nami!
Data2022-09-01

W minioną sobotę, 27.08.2022 roku, równo pięć miesięcy po pierwszym w historii naszej firmy turnieju EMKA CUP.

Podobnie jak ostatnio, miał on miejsce w Bartnikach, przy ulicy Relax 6, na boisku GLKS Relax Radziwiłłów. Ostatni sierpniowy weekend był doskonałą okazją, by młodzi miłośnicy piłki nożnej mogli zakończyć wakacje, walcząc ponownie o puchar firmy EMKA S.A., dopingowani przez rodzinę, znajomych i pozostałe osoby, które zgromadziły się na trybunach. Jak zwykle, nie zabrakło sportowych emocji, którymi obdarowali nas wychowankowie okolicznych szkółek piłkarskich.

Rocznik 2012/2013

Podobnie, jak podczas poprzedniej edycji naszego turnieju, jako pierwsi rozgrywki rozpoczęli najmłodsi zawodnicy, czyli rocznik 2012/2013. Do udziału w EMKA CUP w tej kategorii wiekowej zgłosiły się tym razem cztery zespoły, nikt nie był zatem pewny obecności na podium. Najlepszym zespołem okazał się debiutujący na naszej imprezie Tur Jaktorów, natomiast występująca po raz drugi Pogoń Godzianów ponownie znalazła się w czołowej trójce.

Najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Jankowski, grający na co dzień w Relaxie Radziwiłłów, natomiast królem strzelców w roczniku 2012/2013 – Dawid Lipiński, grający w barwach Pogoni Godzianów.

Klasyfikacja końcowa zespołów z tego rocznika, biorących udział w EMKA CUP prezentuje się następująco:

  1. Tur Jaktorów
  2. Relax Radziwiłłów 1
  3. Pogoń Godzianów
  4. Relax Radziwiłłów 2

Rocznik 2010/2011

Po rywalizacji najmłodszych przyszła pora na sportowe zmagania nieco starszych zawodników. O miano najlepszych podjęły walkę te drużyny, które złożony były z chłopców z rocznika 2010/2011. Podobnie, jak z samego rana, nie zabrakło sportowych emocji i fascynującego widowiska, przy dźwiękach dopingu i braw ze strony publiczności. Także w tym przypadku cztery drużyny podjęły walkę o miano triumfatorów. Najlepszym zespołem okazała się AP Żyrardowianka, która w poprzedniej edycji turnieju EMKA CUP zajęła piąte miejsce, a podium uzupełnili „gospodarze”, czyli Relax Radziwiłłów 1 oraz – zajmująca w marcu czwartą lokatę – pogoń Godzianów.

Najlepszym bramkarzem rocznika 2010/2011 został Kryspin Magdziarz, a królem strzelców – Filip Dominiak. Obaj zawodnicy reprezentowali, barwy „gospodarzy”, czyli klubu Relax Radziwiłłów.

Klasyfikacja końcowa zespołów z tego rocznika, biorących udział w EMKA CUP prezentuje się następująco:

  1. AP Żyrardowianka
  2. Relax Radziwiłłów 1
  3. Pogoń Godzianów
  4. Relax Radziwiłłów 2

Turniej pełen sukcesów

„Była to już druga edycja turnieju EMKA CUP, którą zorganizowaliśmy wspólnie z EMKA S.A.” – podkreśla Konrad Miścichowski z GLKS Relax Radziwiłłów i Fun clubu Zrelaxowani. – „Myślę, że nasz cel propagowania sportu wśród najmłodszych udaje się sukcesywnie realizować, co widać po twarzach zmęczonych, ale zadowolonych uczestników. Cieszę się niezmiernie i jestem dumny z tego, że możemy wspólnie realizować ten projekt. Rozwój oraz radość z gry w piłkę Naszych dzieciaków nieustannie motywuje nas do działania, choć doskonale wiemy, że jeszcze wiele dobrego zostało do zrobienia. Dzieci to Nasza przyszłość! Chciałbym jeszcze raz podziękować panu Krzysztofowi Rdestowi oraz całej ekipie z firmy EMKA S.A. – jesteście wspaniali! Nie bez powodu przyświeca nam wspólne hasło: Najlepsi grają z najlepszymi!” – podsumowuje.