Dzieci w motoryzacji?
Sprawdź co mają ze sobą wspólnego!
Czołem! Z tej strony Łukasz z EMKA S.A. 🙂

Niektórzy twierdzą, że i jedno, i drugie wiąże się z hałasem - ale nie o to mi chodziło 😉 Sprawa jest o wiele poważniejsza, niż jakieś parentingowe żarty. Nie wiem, czy wiesz, ale istnieje w Polsce Fundacja Motoryzacja Dzieciom. Dlaczego o tym wspominam? Nie bez powodu!
W myśl przyświecającej nam zasady “Najlepsi pracują z najlepszymi” postanowiliśmy wesprzeć działania Fundacji, tym bardziej, że tematy motoryzacyjne są nam niezwykle bliskie - po części za sprawą siostrzanej firmy EMKA Trans, zajmującej się transportem autokarowym, po części natomiast za sprawą Wiceprezes Zarządu EMKA S.A., Małgorzaty Rdest, która z powodzeniem ściga się w międzynarodowych zawodach na torach wyścigowych rozsianych po całym świecie.

Więcej na temat Fundacji oraz jej działań, które zamierzamy w nadchodzących miesiącach wspierać, przeczytać możesz w najnowszym wpisie na naszej stronie internetowej.

Podobnie jak członkowie Fundacji, także my wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Istnieje zatem szansa, że przy wspólnym wysiłku udowodnimy, że to nie tylko puste słowa. Zwłaszcza, że cel jest jedyny słuszny: spełniać dziecięce fantazje. A, jak śpiewały niegdyś Fasolki, “fantazja jest od tego, aby bawić się na całego”.

I tego i sobie, i Tobie w najbliższym czasie życzę 🙂

Wszystkiego dobrego!
Łukasz
Twój wirtualny asystent
 
 
We innovate because we care.
 
 
Copyright © 2022 EMKA S.A. | Rezygnacja z newslettera