IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych

IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych
Data2024-03-01

To jedna z największych w Polsce debat poświęconych tematyce ochrony zdrowia.

Wiceprezes Zarządu EMKA S.A. – Małgorzata Rdest weźmie udział w sesji Zdrowotny Hyde Park, z wystąpieniem pt. „Zarządzanie odpadami medycznymi end to end”.

 

Wkrótce IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych

Konferencje, targi i eventy z branży medycznej nierzadko stanowią nie tylko doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i poznania trendów panujących w tej branży – to także szansa na spotkanie z naszymi klientami, zarówno obecnymi, jak i potencjalnymi. Z tego też powodu dokładamy starań, by pojawiać się na wielu konferencjach medycznych i weterynaryjnych, starając się lepiej zrozumieć podmioty, z którymi współpracujemy i ewentualne trudności, z jakimi borykają się na co dzień. Najbliższa okazja już niebawem, bowiem wkrótce rozpoczyna się IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych, a EMKA S.A. została partnerem tego wydarzenia.

Czym jest Kongres Wyzwań Zdrowotnych?

Kongres Wyzwań Zdrowotnych to – jak mówią sami organizatorzy tego wydarzenia – przestrzeń do debaty na temat wyzwań związanych z ochroną zdrowia w Polsce. Każdego roku agenda Kongresu składa się z kilkudziesięciu sesji i stanowi efekt wspólnej pracy redakcji Rynku Zdrowia, Rady Programowej Kongresu oraz partnerów wydarzenia. Kongres stanowi przestrzeń, w której można swobodnie porozmawiać w gronie zainteresowanych podmiotów o tym, co aktualne i ważne dla środowiska, wskazując zarazem kierunki koniecznych zmian i istotne trendy, dotyczące wyzwań zdrowotnych w naszym kraju. Kluczowym celem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest pokazanie perspektyw różnych stron i podmiotów, tworzących system ochrony zdrowia – dzięki holistycznemu podejściu do systemu i otwartości na różne wizje oraz argumenty, kongresowe debaty zawsze wiążą się z wysoką jakością i szacunkiem rozmówców do siebie nawzajem. Kongres łączy nawet tych, których na co dzień dzielą przekonania lub odmienne opinie na rozmaite tematy.

EMKA S.A. partnerem wydarzenia

W ubiegłorocznej edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych wzięło udział ponad 3700 uczestników, w tym ponad 2200 stacjonarnie. Znaleźli się wśród nich nie tylko przedstawiciele świata nauki, polityki, a także organizacji pozarządowych i administracji samorządowej. Oprócz nich wśród uczestników znajdują się co roku wybitni specjaliści różnych dyscyplin medycznych, organizacje zrzeszające pacjentów, a także przedstawiciele finansów, rynku ubezpieczeniowego, przemysłu farmaceutycznego, gospodarki i biznesu. Z tego też powodu niezmiernie miło nam poinformować, że podczas odbywającej się w dniach 7-8 marca 2024 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, IX już edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych EMKA S.A. pojawi się jako partner tego wydarzenia.

Zarządzanie odpadami medycznymi

To jedna z największych w Polsce debat poświęconych tematyce ochrony zdrowia, dlatego też z nieskrywaną dumą możemy ogłosić, że Wiceprezes Zarządu EMKA S.A. Małgorzata Rdest weźmie udział w sesji Zdrowotny Hyde Park. W ramach swojego wystąpienia, zatytułowanego „Zarządzanie odpadami medycznymi end to end” przybliży słuchaczom temat prawidłowego i bezpiecznego odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych. Zainteresowanych tą tematyką już teraz zapraszamy do uczestnictwa w prelekcji, która odbędzie się w Dzień Kobiet, 8 marca 2024 r., w godz. 11.30-12.30.