Warsaw Dental Medica Show za nami

Warsaw Dental Medica Show za nami
Data2022-09-14

Sezon targowo-konferencyjny trwa w najlepsze. Kolejny branżowy event za nami!

W minionym tygodniu, od 8 do 10 września, udaliśmy się do Nadarzyna. To właśnie tam, na terenie Ptak Warsaw Expo, odbyła się 5. już edycja targów Warsaw Dental Medica Show, przeznaczonych dla podmiotów z branży dentystycznej oraz pokrewnych.

Czym jest Dental Medica Show?

Odbywające się już piąty raz wydarzenie to jeden z najważniejszych eventów branży stomatologicznej – ale nie tylko. Warsaw Dental Medica Show to bowiem Międzynarodowe Targi oraz Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Oznacza to, że wśród wystawców i uczestników pojawiają się nie tylko lekarze i pracownicy gabinetów dentystycznych, ale także osoby bliżej związane z szeroko pojętą branżą beauty. Co więcej, uczestnicy tego wydarzenia, przez trzy dni jego trwania, mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy merytorycznej, nie tylko poprzez rozmowy odbyte na poszczególnych stoiskach, ale także dzięki skorzystaniu z tematycznych prelekcji, które przygotowane i prowadzone są przez najlepszych specjalistów z obu tych branż.

Setki wystawców, tysiące uczestników

W tegorocznej edycji targów wzięło udział aż 176 wystawców – nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Swoje stoiska miały również takie firmy jak Philips Polska, czy też instytucje istotne w branży stomatologicznej, takie jak Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Targom towarzyszył oczywiście rozbudowany harmonogram konferencji, prelekcji i pokazów – nie tylko dotyczących teorii, ale i praktyki. Uczestnicy mogli przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznych zarówno pod względem urządzeń, jak i narzędzi, stosowanych w branży stomatologicznej. A skoro mowa i nowych rozwiązaniach – nie mogło zabraknąć również nas!


Mobilność to my

Z myślą o odwiedzających targi uczestnikach przygotowaliśmy stoisko zbliżone do tego, które towarzyszyło nam w Monachium – utrzymane w polskiej konwencji i nawiązujące do natury i środowiska. Podobnie jak wówczas, królowały na nim jabłka – zarówno w postaci owoców, którymi można było się poczęstować, jak również przygotowanych przez nas soków jabłkowych. Odwiedzający oprócz odrobiny orzeźwienia mogli liczyć także na szczegółowe zapoznanie się z przygotowaną przez nas aplikacją mobilną. Dzięki totemowi multimedialnemu mogli bowiem z powodzeniem przetestować oferowane przez nią możliwości i przekonać się, w jak prosty sposób użytkownik może wykorzystywać poszczególne funkcje aplikacji EMKA Mobile. Zainteresowani mogli także pobrać z naszego stoiska ulotki, informujące o aplikacji oraz naszej ofercie.

Nie tylko online

Ponieważ targi odbywały się offline, nie zabrakło na naszym stoisku również produktów, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Zainteresowani mogli zobaczyć wszystkie oferowane przez nas rodzaje rękawiczek jednorazowych, a następnie złożyć zamówienie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także oferowane przez nas online pojemniki na odpady. Co więcej, podczas trwania Warsaw Dental Medica Show 2022 odwiedzający nasze stoisko mogli skorzystać z obecności naszego przedstawiciela handlowego i podpisać umowę, dotyczącą świadczenia usług odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z placówek lub gabinetów, prowadzonych przez klienta.