Wakacyjna promocja

EMKA S.A. to firma, która stale rozwija swoje usługi, aby to inni brali z nas przykład. Otwartość na sygnały płynące z rynku oraz obserwacja innych branż wpływa na ciągłą ewolucję i optymalizację oferty. Dodatkowo teraz przygotowaliśmy specjalną, wakacyjną promocję. Podpisując z nami umowę w lipcu lub sierpniu, dwa miesiące abonamentu otrzymasz GRATIS!
Podpisz umowę

Dlaczego warto wybrać firmę EMKA S.A.? Nasze przewagi konkurencyjne:

Aplikacja EMKA Mobile:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy aplikację EMKA Mobile. Aplikacja usprawnia codzienne obowiązki i minimalizuje prace administracyjne. Dzięki niej można odwołać lub zamówić dodatkowy odbiór odpadów, sprawdzić harmonogram, podejrzeć i opłacić faktury. EMKA Mobile pozwala również na pełną, automatyczną obsługę w ewidencjonowaniu i raportowaniu w BDO ilości wytworzonych odpadów, a dzięki bezpłatnej integracji z kontem BDO wystawimy w Twoim imieniu karty przekazania odpadów.

 

Usługi BDO:

Wiele z naszych usług dotyczy Bazy Danych Odpadowych. Odpowiadając na liczne potrzeby klientów do grona naszych usług dołączyła:
– Rejestracja Twojej firmy w rejestrze BDO
– Aktualizacja/Wykreślenie Twojej firmy z rejestru BDO
– Szybka analiza obowiązków Twojej firmy w zakresie rejestru BDO 
– Integracja konta BDO
– Karty Ewidencji Odpadów (KEO)
– Sprawozdania roczne BDO

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu:

 

Od 2015 roku tworzymy proekologiczną akcję „Odpad zdasz, drzewko masz”. Do 2019 roku odbyło się 9 edycji tej akcji – nierzadko w formie wiosennej i jesiennej zbiórki odpadów – i z całą pewnością możemy stwierdzić, że ta jedna akcja, w dziewięciu edycjach, rozrosła się do niewyobrażalnej dla nas w 2015 roku skali. Celem akcji jest kształtowanie dobrych nawyków, związanych z segregowaniem i recyklingiem odpadów. Podczas wszystkich edycji naszej akcji zbieramy niepotrzebne lub zepsute małe elektrośmieci, przeterminowane leki oraz makulaturę. Zebrane odpady zostają następnie przekazane do zakładów bezpiecznej utylizacji lub recyklingu, aby nie zanieczyszczać naszego środowiska lub trafić z powrotem do użytku. Takie działanie pozwala cieszyć się nam nie tylko z zasadzonych drzewek, ale także ze świadomego dbania o naszą planetę. Ponadto w grudniu 2021 r. uruchomiliśmy RECOMAT. Urządzenie pozwala na całoroczne zbieranie punktów w zamian za plastikowe butelki i metalowe puszki. Urządzenie jest obsługiwane przez naszą aplikację EMKA Recomaty, dostępną w Apple Store i Google Play.

Ponadto nasze zalety to:

Dołącz do grona naszych Klientów:

Podpisz umowę


Zapraszamy także do zakupów w sklepie EMKA 
www.emka-sklep.com.pl

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne oferty i promocje!