Usługi dodatkowe BDO

Szanowni Państwo,

EMKA S.A. udostępnia zintegrowanym klientom możliwość zamówienia dodatkowej usługi automatycznego comiesięcznego generowania ewidencji w rejestrze BDO. Dzięki tej usłudze zminimalizują Państwo czas, który trzeba poświęcić na comiesięczne ewidencjonowanie odebranych odpadów. Po zamówieniu usługi automatycznie zaczniemy generować ewidencję na Państwa koncie rejestru BDO.

 

Zintegrowanym klientom udostępniamy również możliwość zamówienia dodatkowej usługi automatycznego generowania sprawozdań rocznych bezpośrednio w koncie rejestru BDO. Usługę można zamówić jednorazowo lub jako usługę coroczną. Dzięki tej usłudze zminimalizują Państwo czas, który trzeba poświęcić na sprawozdanie roczne do zaledwie kilku minut. Po zamówieniu usługi automatycznie wygenerujemy sprawozdanie na Państwa koncie BDO a Państwo będą jedynie musieli wysłać wygenerowane sprawozdanie do Urzędu logując się do rejestru BDO.

Klientom, którzy nie mają z nami integracji również chcielibyśmy ułatwić zadania związane z rejestrem BDO i przygotowaliśmy możliwość zamówienia dodatkowej usługi automatycznego wygenerowania zestawienia rocznego, za pomocą którego, klienci mogą łatwiej utworzyć sprawozdanie roczne w rejestrze BDO. Usługę można zamówić jednorazowo lub jako usługę coroczną. Dzięki tej usłudze zminimalizują Państwo czas, który trzeba poświęcić na sprawozdanie roczne. Po zamówieniu usługi automatycznie wygenerujemy zestawienie odebranych odpadów w poprzednim roku i prześlemy je na Państwa adres e-mail.