Targi Stomatologiczne CEDE

Targi Stomatologiczne CEDE
Data2023-10-03

Targi i wydarzenia branżowe to dla przedsiębiorstw eventy, których nie należy unikać.

Z jednej strony pojawia się możliwość zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców, z drugiej – to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, poznania nowości i innowacji w najbliższym firmie środowisku, po trzecie zaś – każde wydarzenie tego typu stanowi doskonałą okazję do networkingu. W minionym tygodniu postaraliśmy się spełnić wszystkie te trzy przesłanki, uczestnicząc w Targach Stomatologicznych CEDE 2023.

Czym jest CEDE?

Targi Stomatologiczne CEDE 2023 to 31. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych. To odbywające się na terenie EXPO ŁÓDŹ w terminie 21-23.09.2023 roku wydarzenia przyciągnęło aż 85 wystawców, spośród których zdecydowana większość to były polskie przedsiębiorstwa, działające w rozmaitych zakątkach naszego kraju. Nie zabrakło jednak także firm z innych części Europy – z Rumunii, Włoch, Niemiec, Francji czy Hiszpanii. Co więcej, pojawiły się także przedsiębiorstwa z Chin i Pakistanu, co tylko potwierdza, jaką popularnością i renomą cieszy się to wydarzenie w świecie stomatologów. Wśród polskich wystawców, którzy postanowili zaprezentować swoją ofertę produktów lub usług, pojawiła się także EMKA S.A. ze swoim patriotycznym, biało-czerwonym stoiskiem, które przyciągało wzrok i uwagę uczestników wydarzenia.

Zainteresowanych ofertą nie zabrakło

„Na naszym stoisku znalazła się cała gama naszych produktów jednorazowego użytku – począwszy od rękawiczek, kończąc na pojemnikach do utylizacji odpadów. Ci z uczestników wydarzenia, którzy odwiedzili nasze stoisko, nie odchodzili z pustymi rękami: wręczyliśmy im vouchery z kodem rabatowym w wysokości 10% na zakupy w naszym sklepie internetowym” – mówi Filip Bukowiecki, Specjalista ds. Sprzedaży w EMKA S.A.

„Ponadto goście naszego stoiska mogli zapoznać się z przygotowaną przez nas ofertą, dotyczącą odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów. Chętnych do zapoznania się z działaniem naszej aplikacji EMKA Mobile, którą można było sprawdzić w praktyce na totemie multimedialnym, również nie brakowało. Co więcej, pochodzili oni z różnych regionów Polski, dzięki czemu mogliśmy szerokiemu gronu zainteresowanych zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania” – dodaje Weronika Bodych, Specjalista ds. Sprzedaży w EMKA S.A.

Widoczni i oblegani

„Dzięki wykorzystaniu barw EMKA S.A., a tym samym naszych barw narodowych: bieli i czerwieni, mimo z pozoru niewielkich rozmiarów stanowiska byliśmy w stanie wyróżnić się na tle innych wystawców i przyciągnąć uwagę obecnych na CEDE gości” – przyznaje Loujane Burawi, Specjalista ds. Sprzedaży w EMKA S.A. – „Zdecydowanie najbardziej aktywnym dla nas dniem był piątek. To właśnie wtedy przybyło w nasze skromne progi bardzo dużo odwiedzających, mieliśmy też okazję porozmawiać z wieloma osobami. Rzecz jasna, zainteresowaniem cieszyły się także standardowo przywiezione przez nas gadżety firmowe, takie jak materiałowe torebki, notesy, krówki i lizaki, pozwalające odzyskać nieco energii, a także wzbudzające zainteresowanie długopisy z ziarnem, dzięki którym można sobie w domowym zaciszu, przydomowym ogródku lub na terenie firmy posadzić miętę” – dodaje.

I choć Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2023 przeszła już do historii, w naszej pamięci zapisała się jako bardzo dobrze zorganizowane targi, podczas których nie tylko udało nam się pozyskać nowych klientów, ale też poznać wiele osób z branży. Wierzymy, że nasza obecność na CEDE 2023 przyniesie obfite owoce zarówno dla EMKA S.A., jak i odwiedzających nasze stoisko.