Sprawozdanie roczne

Szanowni Państwo,

EMKA S.A. udostępnia klientom możliwość zamówienia dodatkowej usługi automatycznego generowania sprawozdań rocznych bezpośrednio w Państwa koncie rejestru BDO (dla Klientów zintegrowanych) lub generowania sprawozdań w formie zestawienia PDF (dla klientów niezintegrowanych) w cenie 50 zł netto. Dzięki tej usłudze zminimalizują Państwo czas, który trzeba poświęcić na sprawozdanie roczne do zaledwie kilku minut. Po zamówieniu usługi automatycznie wygenerujemy sprawozdanie na Państwa koncie BDO (dla Klientów zintegrowanych) lub zestawienia PDF (dla klientów niezintegrowanych) a Państwo będą jedynie musieli wysłać wygenerowane gotowe sprawozdanie do Urzędu logując się do rejestru BDO (dotyczy Klientów zintegrowanych) lub przepisać informacje z zestawienia PDF do swojego sprawozdania w rejestrze BDO (dotyczy klientów niezintegrowanych).

Chcesz się zintegrować z nami przed zrobieniem sprawozdania? Zintegruj się.

KROK 1 

Wpisz numer NIP i numer ostatniej faktury (np. FS-UT/00001/2020).

Domy Pomocy Społecznej prosimy o wpisanie NIP-u gminy, miasta, powiatu i numeru ostatniej faktury.

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że nie masz już rozpoczętego sprawozdania w swoim koncie BDO. Jeśli masz już rozpoczęte sprawozdanie w statusie „robocze” to je usuń, abyśmy mogli wygenerować dla Ciebie nowe – instrukcja jak usunąć sprawozdanie.

KROK 2

Sprawdź nazwę firmy, adres, wprowadź poprawny adres e-mail i numer telefonu (9 cyfr), wprowadź listę kodów PKD i datę rozpoczęcia Twojej działalności gospodarczej – obie informacje znajdziesz w rejestrze CEIDG wpisując swój NIP. Zweryfikuj adresy punktów odbioru, do sprawozdania dodamy tylko te, z których były odbiory w zeszłym roku.

KROK 3

Zamów sprawozdanie.

Zamawiasz sprawozdanie za rok 2021Twoja przeglądarka ma problem z wyświetleniem tej strony? Kliknij w ten link i zacznij procedurę zamówienia sprawozdania w nowym oknie przeglądarki.

Jak sprawdzić czy po wygenerowaniu sprawozdania mam jakieś odpady w dziale XI ?

Jeżeli współpracujesz również z inną firmą utylizującą odpady, musisz je dopisać w sprawozdaniu przed wysłaniem go do urzędu.

Problem z usługą? Dodaj zgłoszenie w naszym systemie pomocy.

Po zamówieniu pierwszego sprawozdania możesz zamówić usługę generowania sprawozdań na kolejne lata. Nie będziesz musiał pamiętać o terminach sprawozdań, zrobimy to za Ciebie.