Sezon targowy przed nami!

Sezon targowy przed nami!
Data2022-07-26

Choć wakacje rozkręcają się na dobre i sezon urlopowy trwa w najlepsze, my wcale nie zamierzamy zwalniać tempa.

Wręcz przeciwnie – szykujemy się na rozpoczynający się wraz z początkiem września sezon targowy, podczas którego zamierzamy aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach branżowych zarówno na terenie naszego kraju, jak i za jego granicą. Przyjrzyjmy się bliżej, gdzie i dlaczego EMKA S.A. pojawi się w najbliższych miesiącach.

Obecność na targach

Nasza obecność na targach i rozmaitych wydarzeniach bardzo często wynika z naszego innowacyjnego podejścia do działania. Wielokrotnie podkreślamy zwrot, który oddaje politykę naszej firmy: “We innovate, because we care”. Ta nasza troska przejawia się w tym, że pojawiamy się nie tylko na targach dotyczących gospodarowania odpadami, ale także wydarzeniach związanych z branża medyczną, w tym dentystyczną. 

Pojawiając się na targach nie tylko zyskujemy możliwość zaprezentowania naszej oferty oraz trzydziestoletniego już dorobku firmy. To także doskonała okazja do tego, by pokazać innym wykorzystywane przez nas technologie, czy też stworzone przez nas aplikacje EMKA Mobile czy EMKA Recomaty. Targi to również doskonała okazja do sprzedaży naszych produktów, a także zdobycia nowych kontaktów, które mogą zaowocować wraz z ekspansją naszej działalności na kolejne, zagraniczne rynki.

Gdzie nas spotkacie?

Choć lista wydarzeń, na których pojawią się przedstawiciele naszej firmy, może ulec zwiększeniu, pewne jest, że pojawimy się na przynajmniej sześciu wydarzeniach od początku września, do początku listopada. Przedstawicieli EMKA S.A. spotkać będzie można między innymi w następujących miejscach i terminach:

  • 08-10.09. – Warsaw Dental Medica Show, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn
  • 14-15.09. – RWM UK, Birmingham, Wielka Brytania
  • 22-24.09. – CEDE 30 Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Dentystycznych, Łódź
  • 27-29.09. –  WETEX, Dubaj
  • 18-19.10. – ENVICON, Poznań
  • 08-11.11 – ECOMONDO, Rimini, Włochy

Do zobaczenia!