Garbage Truck City Tycoon
Segreguj z nami!
Garbage Truck City Tycoon – zasady gry

Zasady rozgrywki są proste. Gracz jest właścicielem małego przedsiębiorstwa, zajmującego się sprzątaniem i segregowaniem rozsianych po mieście odpadów. Należy je nie tylko zebrać, kierując się w ich stronę posiadanym pojazdem, ale także w dalszej kolejności przewieźć do miejsca ich utylizacji, pamiętając o odpowiednim sortowaniu odpadów i przewożeniu we właściwe miejsce na mapie. Wraz z rozwojem swojej działalności gracz może usprawniać swoje pojazdy, a także odkrywa kolejne obszary wymagające posprzątania i segregowania znajdujących się na danym terenie odpadów.
Kiedy premiera?

Premiera naszej nowej gry mobilnej Garbage Truck City Tycoon już dzisiaj o 20:00 na naszym Facebooku.

Podczas wydarzenia opowiemy co skłoniło nas do stworzenia gry i dlaczego edukacja ekologiczna jest dla nas tak ważna.

Skąd pobrać Garbage Truck City Tycoon?

Gra mobilna Garbage Truck City Tycoon dostępna jest zarówno w sklepie Apple Store, jak i w Google Play. W obu przypadkach jest ona całkowicie bezpłatna.
Szanowni Państwo,
W trosce o zapewnienie jeszcze większego komfortu stworzyliśmy aplikację EMKA Mobile. Od teraz cały proces związany z odbiorem odpadów medycznych i weterynaryjnych będzie jeszcze prostszy. Dzięki nowej aplikacji będą Państwo mogli w każdej chwili sprawdzić i wprowadzić zmiany w harmonogramie, a to jeszcze nie wszystko…
Łukasz
Twój wirtualny asystent
 
 
We innovate because we care.
 
 
Copyright © 2022 EMKA S.A. | Rezygnacja z newslettera