Poznaj promocje na Black Week

Poznaj promocje na Black Week
Data2022-11-28

Czarny Piątek, czyli znany wszystkim Black Friday – dzień promocji i okazji u nas trwa w najlepsze. 

Zgodnie z naszą zapowiedzią, w tym roku dla obecnych i przyszłych klientów EMKA S.A. przygotowaliśmy nie jeden dzień, ale cały tydzień rabatów i promocji, z którymi warto się zapoznać i do wykorzystania których gorąco zachęcamy. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej, co czeka na tych z Państwa, którzy w najbliższym tygodniu odwiedzą nasz sklep internetowy.

Tańsze rękawiczki – od koloru, do wyboru!

Nie ulega wątpliwości, że jednym z podstawowych środków ochrony osobistej są jednorazowe rękawiczki. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, przygotowaliśmy szereg promocji, związanych z dostępnymi w naszym sklepie rękawiczkami. Tym samym w naszej promocyjnej ofercie znajdują się:

  • Rękawiczki Nitrylowe Bezpudrowe Niebieskie Cobalt Maxter, 100 sztuk – przecenione z 18,99 zł na 11,99 zł,

  • Rękawiczki Lateksowe Pudrowane Maxter, 100 sztuk – przecenione z 16,49 zł na 14,49 zł,

  • Rękawiczki Lateksowe Bezpudrowe Maxter, 100 sztuk – przecenione z 19,99 zł na 14,99 zł,

  • Rękawiczki Nitrylowe Bezpudrowe Czarne Maxter, 100 sztuk – przecenione z 21,99 zł na 14,99 zł,

  • Rękawiczki Max-Grip Nitrylowe Bezpudrowe Pomarańczowe Emka, 100/90 szt. – przecenione z 59,99 zł na 49,99 zł.

Pozostałe promocje

Wszystkie środki do dezynfekcji, dostępne w ofercie naszego sklepu – zarówno te przeznaczone do dezynfekcji rąk i ciała, jak i preparaty do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego, powierzchni i pomieszczeń – zostały objęte rabatem nawet do -25%.  Aż 50% taniej zakupią Państwo ponadto naklejki – etykiety na odpady niebezpieczne, pakowane po 25 sztuk. Z kolei 10% rabatu przysługuje na zakup dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego pojemników na odpady medyczne.

Promocje na usługi dla obecnych i przyszłych klientów

Ponieważ trzonem naszej działalności są bez wątpienia oferowane przez nas usługi dotyczące odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych, nie mogło zabraknąć również promocji związanych z tymi usługami. I tak, każdy z naszych obecnych i przyszłych klientów, który do końca tego roku zdecyduje się na skorzystanie z usługi przygotowania przez nas rocznego sprawozdania BDO, stanowiącego obowiązek podmiotów gospodarujących odpadami, może zakupić taką usługę za 30 złotych zamiast standardowych 50 zł, a zatem aż 40% taniej.

Ponadto Ci z Państwa, którzy dołączą do grona naszych klientów, mogą skorzystać z jeszcze jednej promocji – nowym klientom tylko w tym tygodniu umożliwiamy skorzystanie z oferty, w ramach której abonament na odbiór odpadów będzie tańszy o 30 złotych.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferowanych przez nas promocji w ramach Black Week, wystarczy wejść pod poniższy link: https://ekoemka.com.pl/black-week/ i uzupełnić zamieszczony tam formularz. Resztą zajmiemy się już my 😉 

Życzymy udanego polowania na okazje cenowe, a zarazem oszczędnego, ekonomicznego i zarazem ekologicznego podejścia do uzupełniania stanów magazynowych w Państwa firmach!