Praca w IT – Administrator Systemów Informatycznych

Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres zadań:

• Administracja systemami informatycznymi
• Konfiguracja urządzeń sieciowych i administracja siecią
• Dbanie o bezpieczeństwo sieci
• Wsparcie helpdesku
• Zarządzanie serwerami
• Rozwój narzędzi wspomagających administrację i automatyzację procesów IT
• Przeprowadzanie testów i rekomendowanie rozwiązań
• Nadzór nad kopiami zapasowymi

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość rozwiązań oraz doświadczenie w administracji systemów Windows
• Znajomość sieci WAN i LAN
• Znajomość systemu Linux będzie dodatkowym atutem
• Znajomość systemów bazodanowych (MSSQL, PostgreSQL)
• Umiejętność pracy projektowej oraz dobra organizacja pracy samodzielnej
• Umiejętności analityczne i przedstawiania rekomendacji
• Umiejętność logicznego myślenia,
• Skrupulatności,
• Zdolności do rozwiązywania problemów
• Znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• System benefitów