Odwiedziliśmy Warsaw Dental Medica Show

Odwiedziliśmy Warsaw Dental Medica Show
Data2023-09-12

Istnieje szereg wydarzeń branżowych, obok których nie można przejść obojętnie.

Specyfika naszej działalności – utylizacja odpadów medycznych i weterynaryjnych – sprawia, że w obrębie naszych zainteresowań znajdują się zarówno eventy, dotyczące gospodarki odpadami, jak również te dotyczące stricte branży weterynaryjnej lub medycznej. To właśnie z tą trzecią związane jest wydarzenie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć na początku września – Warsaw Dental Medica Show.

Czym jest WDMS?

Warsaw Dental Medica Show to odbywające się w terminie 5-7 września 2024 na terenie Ptak Warsaw Expo Międzynarodowe Targi oraz Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej. To branżowe, specjalistyczne wydarzenie przede wszystkim ma na celu skupienie wszystkich gałęzi branży stomatologicznej i medycyny estetycznej, pozwalając uczestnikom nie tylko zyskać profesjonalne kontakty biznesowe, ale też znaleźć potencjalnych partnerów dla każdej z firm. Na przybyłych uczestników, oprócz szeregu prelekcji, czekały także stoiska aż 121 wystawców, wśród których znalazła się także EMKA S.A.

Stoisko pełne ofert

„Mieliśmy ogromną przyjemność po raz kolejny brać udział w szóstej edycji targów Warsaw Dental Medica Show, które odbywają się w Nadarzynie, w halach targowych Expo” – mówi Loujane Burawi, Specjalista ds. Sprzedaży w EMKA S.A. – „Na stoisku uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z naszą aktualną ofertą odbioru, wywozu oraz utylizacji odpadów medycznych, a także sprawdzić całą gamę naszych produktów sklepowych, takich jak rękawiczki, woreczki oraz pojemniki na utylizację odpadów medycznych” – dodaje Filip Bukowiecki, Specjalista ds. Sprzedaży w EMKA S.A.

Odwiedzającym nas klientom, spośród których większość stanowiła przedstawicieli gabinetów stomatologicznych, tatuatorów oraz gabinetów medycyny estetycznej i szeroko pojętej branży beauty, przedstawialiśmy ofertę utylizacji odpadów medycznych. Dostępni na miejscu byli także nasi przedstawiciele handlowi, dzięki czemu zainteresowane podmioty mogły od razu podpisać umowę dotyczącą odbioru, transportu i utylizacji odpadów. Zainteresowanym podmiotom prezentowaliśmy także naszą aplikację EMKA Mobile i jej funkcjonowanie w praktyce.

Nie zabrakło także gadżetów

Jak zawsze podczas tego typu wydarzeń, nie mogło zabraknąć na naszym stoisku przyciągających uwagę ofert promocyjnych. Nasi goście mogli otrzymać kupony na zakupy z 10% rabatem w naszym sklepie internetowym, a także skorzystać z czekających na nich gadżetów. Czekały na nich breloczki, długopisy, notesy, materiałowe torby, kredki, lizaki… Trudno orzec, który gadżet cieszył się największą popularnością, ale pewne jest jedno – zarówno nasze stoisko, jak i przedstawiana przez nas oferta wzbudzała zainteresowanie odwiedzających nas uczestników konferencji.

Miniony event to był dobrze wykorzystany czas, pozwalający na nawiązanie dodatkowych współpracy z nowymi klientami, spędzenie wspólnie czasu z obecnymi klientami, a także szansa na zainspirowanie się innymi przedsiębiorstwami, funkcjonującymi w tej samej branży, co nasza.