“ZNAJDŹ RÓŻNICĘ”
Pamiętasz tę zabawę?
Cześć!

Z tej strony nie kto inny, jak Łukasz z EMKA S.A. 😉

Być może pamiętasz łamigłówki z dziecięcych lat, gdy na dwóch podobnych do siebie obrazkach trzeba było doszukać się kilku różniących je elementów. Cóż - wyobraź sobie, że w podobną grę zaczynamy właśnie bawić się z naszymi klientami i kontrahentami, bo… zmieniliśmy nieco logo EMKA S.A.!

Dostrzegłeś już zmiany? Chcesz sprawdzić, jakie są prawidłowe odpowiedzi w tej naszej logotypowej łamigłówce? Zerknij poniżej:
Korzystając z okazji, chciałbym Ci podziękować za zaufanie. Nie jest łatwo wytrwać 30 lat na rynku, zwłaszcza gdy obecność ta zależna jest nie tylko od firmy i wizji jej rozwoju, ale także od możliwości, jakie niesie ze sobą gospodarka oraz od przychylności klientów. Skoro czytasz moje słowa, to właśnie Ty jesteś jedną z tych przychylnych osób, dzięki którym możemy świętować nasz jubileusz. Dziękujemy!
A ja tradycyjnie kończę cytatem - w miarę możliwości, z piosenki. Albowiem, jak śpiewał Mieczysław Fogg w swojej Piosence jubileuszowej (cz. IV): “Bo każda piosnka mi coś z lat ujmuje, z melodią idę pod rękę jak brat. Dzięki piosence wciąż młodziej się czuję, jak gdybym tylko miał znów dwadzieścia lat” 😉

Kto wie, może i my w EMKA S.A. doczekamy się naszej Piosenki jubileuszowej?
Bez względu na to, z którą wersją logotypu będziemy mieć do czynienia - pewne jest jedno. To nadal my - ta sama EMKA, z tym samym logotypem, za to ciesząca się 30 latami działalności, które chcemy akcentować w tym jubileuszowym roku przy każdej okazji.

Łukasz
Twój wirtualny asystent
 
 
We innovate because we care.
 
 
Copyright © 2022 EMKA S.A. | Rezygnacja z newslettera