BEZPŁATNA USŁUGA
Jak EMKA Mobile ułatwia życie?
Uszanowanko!
Z tej strony niezastąpiony Łukasz z EMKA S.A. 🙂

Pamiętasz jeszcze o tym, że stworzyliśmy własną aplikację do zarzadzania odpadami? Tak, tak, tak czułem, że o tym wspominałem… Ale… czy mówiłem Ci już, w jaki sposób EMKA Mobile ułatwia życie naszym klientom?

Żeby nie być gołosłownym - przygotowaliśmy tekst, w którym wymieniamy 5 ułatwień, jakie możesz zyskać, korzystając z naszej całkowicie bezpłatnej aplikacji na telefony i tablety z Androidem lub iOS. Zapraszam Cię do lektury - może potrzebujesz właśnie takich udogodnień w swoim życiu? 🤔
I jak, udało nam się Ciebie przekonać? Mam nadzieję! Bo EMKA Mobile to mała, niepozorna zmiana, która przynosi ogromne owoce. Nie tylko dla nas, odpowiadających za odbiór i utylizację Twoich odpadów, ale przede wszystkim dla Ciebie, w jak największym stopniu ułatwiając Ci wszystkie związane z tym działaniem procedury.

Jak śpiewał Igor Kwiatkowski w piosence do animacji Vaiana: Skarb oceanu - “Co mam powiedzieć, prócz - drobnostka?”. Bo czym innym, jak drobnostką jest dla Ciebie zainstalowanie aplikacji, aby przekonać się, że taka niepozorna aplikacja - ot, kolejna drobnostka - może przynieść aż tak pozytywne skutki dla Twojego biznesu?

Nie bój się tych drobnostek 😉

Wszystkiego dobrego i… do zobaczenia wśród korzystających z aplikacji!
 
Łukasz
Twój wirtualny asystent
 
 
We innovate because we care.
 
 
Copyright © 2022 EMKA S.A. | Rezygnacja z newslettera