Garbage Truck City Tycoon
Czyść, sortuj i odnawiaj!
Szanowni Państwo,

Bardzo często w ramach naszych działań edukacyjnych i prospołecznych zwracamy także uwagę na właściwe segregowanie odpadów komunalnych, takich jak papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, czy też elektroodpady. Zapewniając najmłodszym edukację na miarę naszych czasów, miło nam tym samym zaprezentować kolejny produkt w naszym portfolio, jakim jest gra mobilna Garbage Truck City Tycoon.
Kiedy premiera?
Premiera naszej nowej gry mobilnej Garbage Truck City Tycoon już dzisiaj o 20:00 na naszym Facebooku.

Podczas wydarzenia opowiemy co skłoniło nas do stworzenia gry i dlaczego edukacja ekologiczna jest dla nas tak ważna.

Skąd pobrać?
Gra mobilna Garbage Truck City Tycoon dostępna jest zarówno w sklepie Apple Store, jak i w Google Play. W obu przypadkach jest ona całkowicie bezpłatna.

Garbage Truck City Tycoon – zasady gry
Zasady rozgrywki są proste. Gracz jest właścicielem małego przedsiębiorstwa, zajmującego się sprzątaniem i segregowaniem rozsianych po mieście odpadów. Należy je nie tylko zebrać, kierując się w ich stronę posiadanym pojazdem, ale także w dalszej kolejności przewieźć do miejsca ich utylizacji, pamiętając o odpowiednim sortowaniu odpadów i przewożeniu we właściwe miejsce na mapie. Wraz z rozwojem swojej działalności gracz może usprawniać swoje pojazdy, a także odkrywa kolejne obszary wymagające posprzątania i segregowania znajdujących się na danym terenie odpadów.

Życzymy miłych rozgrywek,
Łukasz
Twój wirtualny asystent
 
 
We innovate because we care.
 
 
Copyright © 2022 EMKA S.A. | Rezygnacja z newslettera