Black Week zbliża się wielkimi krokami!

Black Week zbliża się wielkimi krokami!
Data2022-11-09

Jak co roku wiele osób wyczekuje Black Friday, czyli Czarnego Piątku – dnia największych wyprzedaży w całym roku.

W ten ostatni piątek listopada, następujący zaraz po słynnym amerykańskim Święcie Niepodległości, wiele sklepów przygotowuje dla swoich klientów duże obniżki cen, dlatego nie brak zainteresowanych związanymi z tym dniem ofertami promocyjnymi. W EMKA S.A. idziemy w tym roku o krok dalej i zapraszamy na nasz Black Week, czyli cały tydzień wyprzedaży!

Siedem dni promocji

Już 25 listopada 2022 roku rusza nasz Black Week – tydzień promocyjnych ofert, w trakcie którego ceny spadną nawet do -50%! To doskonała okazja, by nie tylko szerzej zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego, ale także uzupełnienia zapasów lub zakupienia dodatkowego asortymentu dla swojego gabinetu lub firmy. 

Przecenione produkty

Wśród produktów, które we wspomnianym tygodniu zakupić będzie można w niższej cenie, znajdują się wszystkie środki dezynfekujące, dostępne w naszej ofercie – zarówno te przeznaczone do dezynfekcji pomieszczeń, narzędzi, powierzchni lub sprzętu medycznego, jak i te przeznaczone do dezynfekcji rąk i ciała. Ponadto promocja obejmuje rękawiczki nitrylowe czarne Maxter, rękawiczki nitrylowe Cobalt Blue oraz rękawiczki nitrylowe Max-Grip pomarańczowe, a także rękawiczki lateksowe bezpudrowe lub pudrowane Maxter. Rabat zostanie naliczony także w przypadku zakupu pojemników na odpady medyczne oraz naklejek-etykiet, informujących o przechowywaniu wewnątrz pojemnika niebezpiecznych odpadów.

Jeszcze tańsze usługi

To jednak nie wszystko – w ramach Black Week możliwe będzie skorzystanie także z promocyjnej oferty na nasze usługi. O jakiej promocji mowa? Tego jeszcze nie zdradzimy, ale zapewniamy, że jeszcze przed rozpoczęciem Black Week wszystko stanie się jasne! Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia swoich stanów magazynowych i upewnienia się, że upolują Państwo brakujące akcesoria lub produkty w jak najniższej cenie podczas naszego promocyjnego tygodnia.