Kolejne inwestycje EMKA S.A. w Kędzierzynie-Koźlu

Kolejne inwestycje EMKA S.A. w Kędzierzynie-Koźlu
Data2023-04-05

Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do rozwoju Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego.

Budowa Zakładu do Odzysku Energii z Odpadów na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kędzierzynie Koźlu, to w rzeczywistości pierwszy krok w inwestycyjnych planach firmy EMKA S.A.

Spółka pod koniec marca została właścicielem kolejnej działki, na której będzie prowadziła swoje inwestycje, zgodnie z założeniami rozwojowymi i strategią Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która zakłada zarówno określony minimalny poziom inwestycji, jak również oczekiwany poziom uruchomienia nowych miejsc pracy. Inwestycja, która uwzględnia nowe miejsca pracy w liczbie 30 będzie zrealizowana najpóźniej do 31 grudnia 2025 roku. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do inwestowania na terenach Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego.

EMKA S.A. podjęła wyzwanie i już przystąpiła do wyboru własnej koncepcji rozwoju w tym miejscu. Przedmiotowa nieruchomość i zlokalizowana na niej inwestycja będzie zdecydowaną innowacją na skalę kraju, i świetnie wpisze się w zapotrzebowanie lokalnych przedsiębiorców. O szczegółach będziemy informować wkrótce.