Dlaczego warto podpisać z nami umowę?

Dlaczego warto podpisać z nami umowę?
Data2022-08-17

Podczas wizyty pacjenta w gabinecie lekarz korzysta z różnego rodzaju środków ochrony osobistej.

Należą do nich między innymi jednorazowe maseczki, fartuch, ale również nitrylowe lub lateksowe rękawiczki ochronne. Część osób zastanawia się, co dzieje się z rękawiczką po tym, jak pacjent opuści gabinet. Prześledźmy zatem, jak wyglądają dalsze losy zużytej rękawiczki medycznej.

Trzy dekady doświadczenia

W EMKA S.A. wierzymy, że jesteśmy jak wino – im starsi, tym lepsi. Nasze 30 lat obecności na rynku, których większa część dotyczy właśnie branży transportu i utylizacji odpadów medycznych to okres, w którym nabraliśmy ogromnego doświadczenia. Dziś to my jesteśmy jednym z wiodących w naszej branży przedsiębiorstw. To nie tylko wyróżnienie za lata naszej działalności, ale i duża odpowiedzialność. To właśnie dlatego w myśl hasła “we innovate, because we care” – czyli “wprowadzamy innowacje, bo nam zależy” – staramy się wytyczać nowe trendy, sięgać po nieszablonowe rozwiązania technologiczne i myśleć przyszłościowo, wyznaczając nowe ścieżki na rynku.

Zaufały nam tysiące

Na przestrzeni lat zaufały nam już tysiące klientów – zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm, zakładów kosmetycznych czy gabinetów lekarskich. Każdego roku do grona naszych partnerów dołącza ponad 1000 kolejnych podmiotów i kilkanaście szpitali, decydujących się powierzyć właśnie nam transport i utylizację odpadów medycznych.

Jesteśmy do dyspozycji klientów na terenie całej Polski. W każdym województwie znajdują się przedsiębiorstwa, które nam zaufały i nie ma rejonu, w którym nie podjęlibyśmy się współpracy w zakresie odbioru i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Szacunek i dbałość o środowisko naturalne

Od samego początku naszej działalności w branży gospodarki odpadami medycznymi kładziemy ogromny nacisk na innowacyjność, elastyczność i szerokie spojrzenie na proces obsługi klienta. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na najwyższy poziom obsługi i dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była adekwatna do oczekiwań naszych partnerów.

Równocześnie jesteśmy świadomi tego, że bezpieczny odbiór, transport i poprawna utylizacja odpadów to zaledwie jeden z kroków, wiodących do poprawy jakości życia, a tym samym stanu środowiska naturalnego. Z tego powodu od lat organizujemy akcje prospołeczne i ekologiczne, w tym naszą sztandarową akcję “Odpad zdasz, drzewko masz!”, a w przestrzeni miejskiej zaczynamy stawiać Recomaty – automaty do recyklingu plastikowych butelek PET oraz aluminiowych puszek po napojach.

Jak podpisać z nami umowę?

Przymierzając się do podpisania z nami umowy, wystarczy przejść do naszego systemu ofertowania, pozwalającego uzyskać ofertę abonamentu na odbiór, transport i utylizację odpadów medycznych. Po zostawieniu informacji o odpadach w Twoim przedsiębiorstwie otrzymasz ofertę przygotowaną w oparciu o Twoje potrzeby. Jeśli będzie ona odpowiadać Twoim oczekiwaniom, możesz zaakceptować ją on-line, a następnie automatycznie przejść do podpisania umowy w sposób elektroniczny i ustalenia harmonogramu odpadów. Reszta organizacji oraz realizacja umowy pozostaje już po naszej stronie – co więcej, gwarantujemy bezpieczeństwo prawne, dbamy o terminowość odbiorów, zapewniamy także integrację z BDO i najniższe stawki dla Twojego przedsiębiorstwa. 

Więcej informacji na temat podpisania umowy można znaleźć pod tym linkiem.