Diament Biznesu 2024

Diament Biznesu 2024
Data2024-03-04

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie „Diament Biznesu Roku 2024”.

Nic tak nie cieszy – poza zadowoleniem naszych Klientów z jakości świadczonych przez nas usług – jak wyróżnienia, będące widocznym znakiem trudu, jaki wkładamy w naszą pracę. Cieszymy się z każdego certyfikatu i tytułu, jaki otrzymuje EMKA S.A. ponieważ wiemy, że stanowią one potwierdzenie tego, że zmierzamy we właściwym kierunku. Dlatego też niezmiernie miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie „Diament Biznesu Roku 2024”.

 

Czym jest Diament Biznesu?

Przyznawany corocznie Certyfikat „Diament Biznesu” to niepowtarzalne wyróżnienie, które zostało stworzone z myślą o promowaniu przedsiębiorstw i jednostek publicznych, które prowadzą działalność w sposób przykładny i etyczny. Podmioty będące laureatami tej nagrody wykazują daleko idącą dbałość o dobro i satysfakcję swoich Klientów poprzez zapewnienie im produktów i usług możliwie najwyższej jakości. Tym samym Certyfikat ten stanowi wyjątkowe uhonorowanie szczególnej dbałości o Klientów.

Na szczególny wymiar otrzymywanego przez podmioty gospodarcze odznaczenia składa się jednak nieco inny aspekt niż sam przedmiot oceny – certyfikaty przyznawane są w oparciu o rekomendację i opinie samych Klientów, co już samo w sobie stanowi jedną z najcenniejszych form wyróżnienia dla prywatnych i publicznych podmiotów. Odznaczenie Certyfikatem „Diament Biznesu” oznacza bowiem, że podmiot z takim tytułem spełnił pokładane w nim oczekiwania, a w efekcie został zauważony i doceniony przez Klientów oraz zaskarbił sobie ich wdzięczność i uznanie.

EMKA S.A. po raz kolejny doceniona

Posiadanie Certyfikatu „Diament Biznesu Roku 2024” to nie tylko wiarygodne potwierdzenie wysokiej jakości produktów i usług, jakie EMKA S.A. ma w swojej ofercie. Certyfikat ten to również uwiarygodnienie skuteczności działań i priorytetów naszej firmy. Wyróżnienie to pomaga budować tożsamość naszego przedsiębiorstwa, a zarazem pozwala na zwiększenie rozpoznawalności i budowę zaufania wśród naszych partnerów biznesowych.

Certyfikat „Diament Biznesu Roku 2024” to przede wszystkim poświadczenie rzetelności i solidności, co stanowi dla nas szansę na pozyskanie nowych klientów, podniesienie prestiżu naszej firmy i umocnienie solidnego, dobrego wizerunku zarówno wśród lokalnej społeczności mieszkańców Żyrardowa i okolic, jak również wielu innych regionów, w których funkcjonujemy na co dzień – w Słupsku, Chełmie, Kędzierzynie-Koźlu czy też Opolu, a także w wielu miejscowościach w całej Polsce, skąd każdego dnia z najwyższą starannością odbieramy odpady medyczne i weterynaryjne. Kolejne wyróżnienie dla EMKA S.A. pozwala nam budować przewagę konkurencyjną, ponieważ ponownie nasza rzetelność i wiarygodność względem obecnych Klientów i Kontrahentów zyskała potwierdzenie, co przekłada się na wzrost oceny rzetelności do naszej firmy.

– Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie, jakim jesteśmy przez Państwa obdarzani każdego dnia. To dzięki dobrym relacjom i wzajemnemu szacunkowi mamy szansę wspólnymi siłami zadbać o czystą, bezpieczną i przyjazną dla wszystkich zarówno Małą, jak i Wielką Ojczyznę – podkreśla Krzysztof Rdest, Prezes Zarządu EMKA S.A.